top of page

Chata Roudno

Roudno, Česko

Chata Roudno

Ubytování, jachtařská škola, pro rybáře


Jsme první půjčovna kajutových plachetnic a jachtařská škola na Slezské Hartě. Pořádáme plavby pro jachtaře i pro návštěvníky Slezské Harty, kteří chtějí poznat přehradu z jiného úhlu pohledu a zkusit si, co obnáší plavba na plachetnici. Ubytování pro rodiny s dětmi i partu přátel.Ubytování – nabízíme pronájem chaty u Slezské Harty. Jednoduše vybavená chata se nachází v obci Roudno 80 m od vodní hladiny přehrady.

 

Kapacita – chata pro max. 5 osob, je vhodná pro jachtaře a rybáře, má oplocený pozemek s venkovním krbem a posezením. Zahradou protéká potok.

 

Hostům je k dispozici pramice s elektromotorem a možnost zapůjčení plachetnice. Chata není příliš vhodná pro děti do 3 let.Půjčovna ­­– můžete si pronajmout některou z našich plachetnic a strávit s ní nezapomenutelný víkend či týdenní dovolenou na přehradě Slezská Harta. Zažijte atmosféru a pocity námořníka na palubě plachetnice a zkuste si roli kormidelníka i kapitána - můžete se aktivně zapojit do řízení lodi.

 


Jachtařská škola – Mgr. Tomáš Svoboda, zkušený jachtař a lodivod, vám během školení předá část svých zkušeností a seznámí vás se základy jachtingu formou praktické výuky a to přímo na palubě plachetnice. Jeho snahou je naučit zájemce všemu potřebnému k bezpečnému zvládnutí plachetnice a pocitu pohody a bezpečí při plavbě.Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.


Adresa

Roudno, Česko

Region

Moravskoslezský kraj

Kontakt

Mgr. Tomáš Svoboda

+420 605 248 359

bottom of page