top of page

Regiony

Providing Everything You Need

shutterstock_1099943210 - Vysoký Chlumec.jpg

Středočeský kraj

Nádherný region plný památek a rozmanitých přírodních krás. Ve Středočeském kraji je toho tolik, že po celodenním výletu oceníte poklidné ubytování na farmě nebo v útulné venkovské chalupě. A pokud se dětem nebude chtít vidět další hrad, prožijete krásný den v přírodě nebo se zvířaty.

Vysočina

Osobitý venkovský region s krajinou, kterou si zamilujete. Místo jako stvořené pro dlouhé procházky a výlety na kole. Navštivte hrady ukryté v lesích, města s památkami světového dědictví UNESCO a po celodenním objevování pozorujte hvězdy ze zahrady venkovského statku. Stačí si jen vybrat.

JC.jpg

Jihočeský kraj

Prázdniny na venkově v Jihočeském kraji jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí poznat kraj Bílé paní. Můžete si vybrat, zda navštívíte všechna proslulá místa, nebo si vychutnáte poklady zdejšího kraje v poklidu malebného jihočeského venkova.

Plzeňský kraj

Objevte skryté poklady kraje vyhlášeného svou gastronomií i krásnou přírodou. Víte, že zde vede Česko-bavorská pěší dálková poutní Vintířova stezka, která propojuje významná místa spjatá se středověkým poustevníkem a prvním obyvatelem Šumavy svatým Vintířem?

HRAD_KASPERK.png
shutterstock_2069439548 autor Peteri Lolet nad Ohří.jpg

Karlovarský kraj

Poznejte světově proslulý kraj lékařství a přírodních léčivých vod z poklidného prostředí venkova. I když dáte přednost pobytu na farmě, nebo ve venkovském stylovém statku, nepřijdete o nic z kouzla proslulých lázní. Naopak. Přijeďte a vyzkoušejte.

Ústecký kraj

Krásná příroda a Prázdniny na venkově k sobě patří odjakživa a nikdo vám nedoporučí lepší místa k návštěvě a dobroty k ochutnání, jak místní hostitelé. Ubytujte se na místních farmách a poznávejte České středohoří, Krušné hory, národní park České Švýcarsko i okolí Labe osvěžení kouzelnou přírodou.

REDA-002-ceske_stredohori.png
liberec_edited.jpg

Liberecký kraj

Milovníci koní a podmanivých výhledů na horské hřebeny Krkonoš a údolí řeky Jizerky pozor, v jednom z našich nejmenších krajů najdete farmu, kde se pase stádo huculských koní, které se počtem i kvalitou chovných klisen a hřebců řadí mezi nejlepší chovy huculských koní v České republice.

Královéhradecký kraj

Krkonošský národní park, Orlické hory, Kladské pomezí, Broumovsko. Udělejte si základnu na některé z farem, nebo na venkovském statku a objevujte krásu přírody i kulturní bohatství regionu. Najdete zde skvělá místo nejenom pro turistiku a výlety na kole ale i vyjížďky na koni.

RELA-207-Krkonose-A4.png
pardub_edited.jpg

Pardubický kraj

Najděte si své Prázdniny na venkově v kraji perníku, koní, loutkářů a tradiční lidové architektury. Na své si přijdou jak milovníci kultury, tak obdivovatelé Orlických hor a Králického Sněžníku.

Olomoucký kraj

Region bohatý na dobré jídlo, kulturní památky, tradice i přírodní krásy Jeseníků. Prázdniny na venkově v Olomouckém kraji se tak ponesou v ochutnávání místních farmářských a tradičních specialit, objevování pohádkových hradů i adrenalinu na jedinečných bikerských stezkách.

olom.jpg
shutterstock_2219346219 autor zedspider Sovinec.jpg

Moravskoslezský kraj

Beskydy, Jeseníky, vodopády Bíle Opavy. Region ideální pro vyjížďky na koni, procházky krajinou i cyklistické výlety. A nezapomeňte navštívit technické památky Ostravska. Určitě nebudete litovat.

Zlínský kraj

Prázdniny na venkově na Valašsku a Slovácku patří k těm nezapomenutelným. Lidové zvyky, folklor, krásná krajina a vyhlášená kuchyně. Odpočiňte si při objevování na poutních stezkách, nebo při plavbě po Baťově kanálu.

shutterstock_2151581755 autor Tomas Hasl Kroměříž.jpg
shutterstock_1577131627 autor Kayo Pálava.jpg

Jihomoravský kraj

Prázdniny na venkově na jižní Moravě jsou neodmyslitelně spojené s vínem, vinicemi a dobrým jídlem. Nezapomeňte ani na tajemný Moravský kras s více jak tisícovkou jeskyní.

bottom of page