top of page

Chata Harta

Roudno 98, Roudno, Česko

Chata Harta

Ubytování, jachtařská škola, pro rybáře, dovolená s dětmi


Jsme první půjčovna kajutových plachetnic a jachtařská škola na Slezské Hartě. Pořádáme plavby pro jachtaře i pro návštěvníky Slezské Harty, kteří chtějí poznat přehradu z jiného úhlu pohledu a zkusit si, co obnáší plavba na plachetnici. Ubytování pro rodiny s dětmi i partu přátel.Ubytování – nabízíme pronájem chaty v těsné blízkosti přehrady Slezská Harta. Chata se nachází v obci Roudno cca 70 metrů od vodní hladiny.


Dispozice chaty 3+1 (90 m2) nabízí ubytovaní pro max. 6 osob. Je vhodná pro jachtaře, rybáře a rodiny s dětmi.


Chata má oplocený pozemek s možností parkování, za chatou je menší travnatá plocha, za plotem protéká potok.


V rámci ubytování mají hosté k dispozici pramici s elektromotorem a jako bonus možnost zapůjčení plachetnice.


 

Půjčovna ­­– můžete si pronajmout některou z našich plachetnic a strávit s ní nezapomenutelný víkend či týdenní dovolenou na přehradě Slezská Harta. Zažijte atmosféru a pocity námořníka na palubě plachetnice a zkuste si roli kormidelníka i kapitána - můžete se aktivně zapojit do řízení lodi.

 


Jachtařská škola – Mgr. Tomáš Svoboda, zkušený jachtař a lodivod, vám během školení předá část svých zkušeností a seznámí vás se základy jachtingu formou praktické výuky a to přímo na palubě plachetnice. Jeho snahou je naučit zájemce všemu potřebnému k bezpečnému zvládnutí plachetnice a pocitu pohody a bezpečí při plavbě. 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.

 

Adresa

Roudno 98, Roudno, Česko

Region

Moravskoslezský kraj

Kontakt

Mgr. Tomáš Svoboda

+420 605 248 359

bottom of page