top of page

Bejčkův mlýn

Stálkovská 25, 378 81 Slavonice, Česko

Bejčkův mlýn

Ubytování, restaurace, vinný sklípek, zvířátka, Přírodní park Česká Kanada


Jak už název napovídá, stojí Pension Bejčkův mlýn na místě bývalého mlýna. Má ideální polohu pro dovolenou v České Kanadě i návštěvu Slavonic. Na své si přijdou rodiny s dětmi, skupiny přátel i všichni, kteří hledají prostory se všemi službami pro uspořádání rodinné oslavy, firemní akce nebo svatby.

 


Ubytování – penzion Bejčkův mlýn disponuje 16 pokoji a 1 apartmá s celkovou kapacitou 37 stálých lůžek a dalšími 8 přistýlkami. Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají vlastní koupelnu a Wifi připojení. Dalších 18 lůžek lze využít v chatkách.


Restaurace – penzion má samostatnou restauraci a v letní sezóně zahrádku v přírodě. Restaurace nabízí domácí kuchyni, snídaně, obědy i večeře, nejenom pro ubytované hosty. Restaurace i zahrádka má bezbariérový přístup.


Vinný sklípek – je situován přímo pod penzionem v nejstarší části budovy ze 16. století. Moravská přívlastková BIO vína, ochutnávky se someliérem je nutné rezervovat předem.


Domácí ZOO – oslíci, ovečky, slepičky, kozy, prasátka, husy, kachny, bažanti, pštros a jezevčice. Na zvířátka nemusíte jen koukat, na recepci si pro ně můžete koupit krmení.


Lokalita – Přírodní park Česká Kanada, soustava rybníků, množství turistických tras, naučných stezek i cyklotras. Blízkost dálkové Jižní stezky Via Czechia. Jižní stezka je po Severní stezce druhou nejdelší trasou Via Czechia, spojuje  nejvýchodnější a nejzápadnější body ČR a vede převážně jižním příhraničím.

 

 

Rezervace ubytování – nejlépe přímo s námi.


Ceny – kompletní informace na našem webu.Adresa

Stálkovská 25, 378 81 Slavonice, Česko

Region

Jihočeský kraj

Kontakt

Alena Odutová

+420 605 572 916

bottom of page