top of page

Farma Hrnčíř

Proseč pod Křemešníkem 4, Proseč pod Křemešníkem, Česko

Farma Hrnčíř

Koně, jezdectví, ubytování, rodinná dovolená v přírodě


Farma Hrnčíř se nachází v malebné vesničce Proseč pod Křemešníkem, která je obklopena loukami a lesy v tichém prostředí Českomoravské vysočiny vzdálené 7 km od Pelhřimova. Jsou zde ideální podmínky pro chov a výcvik koní a také sportovní vyžití spojené s koňmi.


Ubytování – útulný apartmán v selském stylu pro 4 osoby.

 

Výuka jízdy na koni

  • Nabídku farmy mohou využít nejen lidé, kteří se jezdectvím již zabývají, ale i ti, kteří s jezdeckým sportem teprve začínají, nebo ti, kteří se v rámci využití volného času chtějí přesvědčit o pravdivosti rčení, že "nejkrásnější pohled na svět je pohled z koňského hřbetu".


  • Výcvik jezdců na Farmě Hrnčíř je určen jak pro začínající jezdce od 10 let až do pokročilého věku, tak i pro pokročilé jezdce pod vedením instruktora jezdectví.


  • Začínajícím jezdcům nabízíme nejprve základní výcvik na lonži, pro pokročilé jezdce je určen výcvik ve skupině či jednotlivě dle dohody.


  • K výcviku slouží v zimních měsících a při nepřízni počasí krytá jezdecká hala, v letních měsících venkovní jízdárna. Pokročilí jezdci mohou absolvovat vyjížďky do přírody, popřípadě se zúčastnit tradiční Hubertovy jízdy.Adresa

Proseč pod Křemešníkem 4, Proseč pod Křemešníkem, Česko

Region

Vysočina

Kontakt

Alena Hrnčířová

+420 723 385 307

bottom of page