top of page

Vinný sklep U Dvou zvířat

Šatov 77, Šatov, Česko

Vinný sklep U Dvou zvířat

Vinařství, ubytování, degustace, zážitky


Jsme rodinná firma, u které se "hobby" vinaření pomalu stává obživou. Vyrábíme především bílá a růžová vína, ale děláme i vína červená a perlivá. Produkujeme především vína odrůdového charakteru s důrazem na rozmanitost. Našim hostům nenabízíme jen ubytování, ale  také rozmanité vinařské zážitky. Od roku 2017 jsme Kulturním a vzdělávacím centrem v oblasti vinařství.
Ubytování ve Sklepní uličce – v nadzemní části sklepa nabízíme apartmán se soukromou terasou. Maximální kapacita objektu je 6 osob: 4 pevná lůžka a 2 přistýlky.


Vinný sklep – náš sklep se nachází ve Sklepní ulici v obci Šatov, cca 6 km jižně od okresního města Znojma, na hranici s Rakouskem. Jedná se o propojení dvou historických sklepů o celkové délce cca 130 metrů klenutých chodeb o průměrné šířce a výšce 2,5 metru, s cihlovou podlahou.


Zážitky

  • Degustace se skleničkou - pokud máme otevřený sklep, zavítejte a my vám rádi dáme něco ochutnat.

  • Degustace s vinařem "KOŠT DO DETAILU" - soukromé degustace na objednávku pro skupiny přímo s vinařem (od dvou osob) s odborným výkladem.

  • Prohlídka sklepa "POD POKLIČKU MALOVINAŘE" - prohlídku technologické části sklepa, doba prohlídky je cca 2 hodiny, nutno objednat

  • Můžete se přihlásit a podle sezóny si vyzkoušet práci vinaře 

 

Služby a vybavení

  • V uzavřeném areálu se nachází terasa s uhlíkovým grilem a posezením

  • Wifi

 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.

 

Cenykompletní informace na našem webu.

 

Adresa

Šatov 77, Šatov, Česko

Region

Jihomoravskýkraj

Kontakt

Kateřina Doležalová Chalupová

+420 605 112 818

bottom of page