top of page

Vinařství SPIELBERG

Archlebov 406, Archlebov, Česko

Vinařství Spielberg

Vinařství, degustace, ubytování, svatby


V překrásné oblasti Kyjovska, jen pár minut jízdy z bitvy Tří císařů proslaveného Slavkova, v malebné vinařské obci Archlebov, stojí nově zrekonstruovaná budova v nádherném italském stylu – Vinařství SPIELBERG.

Vinařství

Ve vinařství svou úrodu pěstujeme na vlastních vinicích o rozloze 65 ha. Dbáme na ekologické ošetřování vinic, organické hnojení, ruční práce ve vinicích i při vinobraní, ale také citlivé spojení tradičních i moderních postupů při zpracování vína ve sklepě. Tyto postupy se odráží v osobitosti každého našeho vína a dává mu zcela nezaměnitelnou charakteristiku.

 


Vinná stezka vinohrady – ze Žarošic do Archlebova

Projděte si Vinnou stezku vinohrady a vychutnejte si víno přímo na místě jeho zrodu! Více o akci najdete na našich stránkách.Degustace šitá na míru

Pro Vaši degustaci je možné vybrat z několika degustačních prostor v rámci vinařství. V případě pěkného počasí můžeme nabídnout degustaci na terase či zahradě, případně ve vinici.

 


Pohádková svatba podle vašeho přání

Příroda zdejšího kraje a také samotná budova vinařství připomíná překrásné provincie Toskánska. V architektuře vinařství najdete prvky Itálie, zároveň jsou zde zachovány velmi silné slovácké kořeny. Jedinečnost tohoto místa vytvoří z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek.

 


Ubytování Modrá Hortenzie

Rodinné apartmány Modrá Hortenzie, které se nachází nedaleko vinařství, byly postaveny na místě bývalého statku.


Plně vybavené stylové apartmány jsou zařízeny jak pro dlouhodobé pobyty, tak pro jednodenní nocleh s plánovanou degustací. Jsou plně klimatizovány a nekuřácké.


Celková kapacita penzionu je 40 osob, 31 lůžek.


Služby a vybavení ubytování Modré Hortenzie

  • Snídaně

  • Přístřešek pro kola

  • Bazén se slanou vodou a protiproudem (v letních měsících)

  • Soukromá finská sauna

Více informací o ubytování najdete na našich stránkách.E-SHOP s našimi víny - na našich stránkách.

Adresa

Archlebov 406, Archlebov, Česko

Region

Jihomoravský kraj

Kontakt

+420 518 633 214

bottom of page