top of page

Vinařství Geltschberg

Horní Chobolice 6, Liběšice, Česko

Vinařství Geltschberg

Ubytování, vinařství, zážitky, produkty z farmy, snídaně


Postupně navracíme život a tradici do malebné vesničky Horní Chobolice, kterou naleznete v Českém středohoří, přímo na úpatí hory Sedlo. Zažijete u nás krásnou dovolenou, budete ochutnávat místní lahodné víno, procházet se a sportovat v nádherné krajině nebo jenom odpočívat v tichu panenské přírody.

 Ubytování - aktuálně u nás můžete bydlet ve třech nově zrekonstruovaných domech.

Geltschberg Nr. 1 a HAUS 44 jsou vhodné pro velkou rodinu nebo partu kamarádů. Nabízí klid a absolutní soukromí s výhledem na vinice.

Koblitzer Hof je větší a poskytuje luxusní ubytování několika rodinám nebo přátelům. Najdete v něm saunu, tělocvičnu, vířivku, vyhřívaný bazén a velikánskou hernu pro děti i dospělé.


Vinařství – pěstování vinné révy na Litoměřicku sahá přibližně až do roku 1057. Již ve středověku byly Litoměřice druhým největším vinařským městem v Čechách. Na tuto tradici navazuje i naše vinařství, které leží na úpatí hory Sedlo v nádherné krajině Českého středohoří.


Zážitky – vydejte se na procházky po okolí, můžeme vám domluvit vyjížďku na koni, zahrajte si golf, zažijte degustaci vín přímo v našem vinařství, ochutnejte vajíčka od našich slepiček nebo si oslaďte čaj medem od místních včel. Jednoduše zažijte Geltschberg.


Služby a vybavení

  • Podáváme snídaně


 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.


Domluvíme se – anglicky, německy, italsky.

Adresa

Horní Chobolice 6, Liběšice, Česko

Region

Ústecký kraj

Kontakt

+420 777 944 120

bottom of page