top of page

Penzion Baška voda cz.

Baška 538, Baška, Česko

Penzion Baška voda cz

Ubytování, restaurace, chov pstruhů a sivenů, rybí speciality


Penzion v podhůří Beskyd, s vodní mini ZOO, výbornou regionální kuchyní a ubytováním v luxusních pokojích.Ubytování: Apartmán s vířivou vanou. Součásti je i akvárium s exotickými rybami. Celkově 5 nových krásných apartmánů.

 

Gastronomie: Výborná regionální kuchyně, masové a rybí speciality.  Pro cyklisty a návštěvníky v nabídce domácí občerstvení.


Vodní mini ZOO: Součástí penzionu je expozice exotických ryb, želv a krokodýlu. Můžete se zúčastnit komentovaných prohlídek spojených s procházkou kolem rybníků se zajímavým povídáním a krmením ryb.

 

Lokalita: Stylová roubenka je zasazena do přírodních scenérií protkaných rybníky. Ideální místo pro relaxaci. Možnost provozování letních i zimních sportů, zábava i kultura.

 

Parkování a wi-fi: V objektu zdarma.

 

Cykloturistika - Penzion leží přímo na cyklostezce Greenway Krakow – Morava – Vídeň (Jantarová stezka), která Vám na území severní Moravy představí průmyslové dědictví Ostravska v kontrastu s malebnou přírodou Chráněné krajinné oblasti Poodří.

 

Pěší turistika: Od nás pěšky na vrchol Lysé hory 13 km, nebo za dalšími zajímavými místy v Beskydech. V okolí krásné procházky a přírodní zajímavosti.


Rezervace ubytování nejlépe přímo s námi.


Kontakt

Zavadilová Monika

+420 732 487 862

Adresa

Region

Baška 538, Baška, Česko

Moravskoslezský kraj

bottom of page