top of page

Angusfarm Soběsuky

Soběsuky 9, Nepomuk, Česko

Angusfarm Soběsuky

Stylové ubytování, zážitková gastronomie, farma, produkty z farmy

 

Vítáme vás v Soběsukách, v naší steakové restauraci, kde se věnujeme zážitkové gastronomii. Děláme všechno proto, aby se našim hostům každé sousto vrylo do paměti. Naše heslo?

Sezónně, lokálně, bez kompromisů a hlavně s láskou…
Restaurace  

V naší restauraci je jídlo opravdovým zážitkem. Připravujeme pokrmy výhradně z kvalitních a čerstvých sezónních surovin od lokálních dodavatelů. Jsme rájem hovězích steaků, burgerů, žeber a tataráků, ale umíme mnohem víc…


Angusfarm má certifikát Slow Food, v maximální možné míře vychází z lokálních sezonních surovin. Hovězí skot se pase na loukách v okolí. Zeleninu sem dodávají místní pěstitelé a sýry sýraři, kteří bydlí přes kopec. A pan řezník je i včelař, takže o med je taktéž postaráno. .

 

Pension

Přijeďte k nám strávit víkend nebo klidně celý týden. V našem pensionu se budete cítit jako u babičky na vsi. Útulné pokojíky, vůně dřeva a levandule, výhled na lesy a střechy venkovských stavení… Na chvíli se zastavte a načerpejte u nás klid a pohodu.

 

Ubytování - k dispozici je vám celkem 14 pokojů, z toho jeden představuje speciální svatební apartmá. Všechny pokoje jsou laděné do rustikálního stylu, zároveň v nich najdete vše potřebné pro svůj pobyt.

 

Toulky na kole – rádi vám na cesty zapůjčíme stylová kola. Jejich košík si u nás můžete naplnit dobrotami dle své chuti. 

Otevírací doba - aktuální informace na našich stránkách.


Jídelníček - aktuální nabídku najdete na našich stránkách.


E-shop – dárkové poukazy, produkty z farmy, maso.
Kontakt

Bc. Petr Berka

+420 724 744 740

Adresa

Region

Soběsuky 9, Nepomuk, Česko

Plzeňský kraj

bottom of page