top of page

Adventure Golf Horní Bezděkov a Tyrolská Hospůdka

Valdecká 213, Horní Bezděkov-Unhošť, Česko

Adventure Golf Horní Bezděkov a Tyrolská Hospůdka

Tyrolské speciality, unikátní adventure golfová hřiště


Jsme jeden z mála areálů v Evropě, kde najdete 2 venkovní 18-ti jamkové hřiště adventure golfu, z toho jedno s cihelnými a druhé s rafovými mantinely. Mezi oběma hřišti je dominantou celého areálu dřevěný srub s Tyrolskou hospůdkou a venkovním posezením.18-ti jamkové adventure golfové hřiště otevřené v roce 2009 je zasazené do krásné zahrady s vodopádem, potokem a jezírkem. Hřiště je umístěné za srubem a jamky mají mantinely z cihliček.

Hřiště je certifikované pro mezinárodní turnaje a v roce 2018 se na něm konalo World Adventure Golf Masters. Zahrajte si na hřišti, kde hráli nejlepší hráči světa.

 

Naše druhé adventure golfové hřiště otevřené v srpnu 2017 je umístěné před srubem. Dominantou tohoto hřiště je velké kruhové ohniště s totemem a venkovním grilem Vulcanus.

Jamky mají okraje ze zvýšených rafů (vyšší tráva), více se tedy podobají zmenšeným golfovým jamkám. Hřiště je certifikované pro mezinárodní turnaje.

 

Tyrolská hospůdka

  • Každý den pro vás pečeme čerstvé domácí moučníky... ať už máte rádi sladké nebo slané, u nás vždy domácí a z poctivých surovin.

  • V pracovním týdnu  od pondělí do pátku vám nabídneme polévky, vafle a tyrolskou klobásku.

  • V sobotu a neděli  pro vás vaříme speciality tyrolské kuchyně jako z rakouských sjezdovek a horských chat.


Kontakt

+420 602 111 895

Adresa

Region

Valdecká 213, Horní Bezděkov-Unhošť, Česko

Středočeský kraj

bottom of page