top of page

Farma Moulisových

Milínov 23, Milínov, Česko

Farma Moulisových

Ekologická farma, ubytování, zážitky se zvířátky, koně, produkty z farmy


Farmu Moulisových si oblíbí každý, kdo má rád čisté stylové ubytování, kontakt se zvířaty a dobré jídlo přímo z farmy. Můžete se svézt na koni, vypravit se na procházku s poníkem, nebo trávit čas s ovečkami a kozami.

 Ubytování v penzionu na farmě – prostorné apartmány Josef, František a Jaroslav s plně vybavenou kuchyňkou, zařízené v selském stylu.


Ubytování v apartmánovém domku – nabízíme moderně vybavené apartmány Kateřina a Bohumila, které se nacházejí v jiné části obce Milínov asi 800 m od penzionu na farmě. Tyto apartmány nabízejí soukromí s vlastní zahradou s výhledem do krajiny.


Zážitky na farmě

  • Na naši farmu můžete přijet kdykoli, do areálu je volný přístup. Je zde k dispozici dětské hřiště, od jara (zhruba poloviny dubna) do podzimu (zhruba poloviny října) jsou ve výběhu hodné kozy, ovečky a poníci, v přístřešku máme králíky a morčátko Pepu.

  • Na farmě si můžete udělat rodinný piknik na upraveném trávníku nebo využít posezení u našeho altánu popř. uvnitř altánu.

  • Koně – pořádáme jezdecké kurzy a letní jezdecká soustředění. Pokročilí jezdci mohou  s námi vyrazit na vyjížďky do přírody.


Důležité informace

  • V období letních prázdnin podáváme snídaně.

  • Celý penzion a všechny apartmány jsou nekuřácké,

  • Můžete přijet i s domácími mazlíčky.

 

Produkty z farmy prodej BIO hovězího masa. Sezónně nabízíme i paštiky, demi-glace, hovězí ve vlastní šťávě, džemy apod. Nyní nám do nabídky přibylo i vynikající müsli z Janovy pece.


Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.

 

Domluvíme se – anglicky.

Adresa

Milínov 23, Milínov, Česko

Region

Plzeňský kraj

Kontakt

Jana Arnoštová

+420 602 873 935

bottom of page