top of page

Rezidence Bílá Perla

Červená Voda 1, 561 61 Červená Voda, Česko

Rezidence Bílá perla

Bezbariérové ubytování, zahrada, wellness, dovolená s dětmi


Bezbariérová, luxusně vybavená Rezidence Bílá Perla se zahradou a kompletním zázemím pro děti je skvělým místem pro sportovně – relaxační dovolenou rodin s dětmi. Velká zahrada, blízkost hor a soukromé wellness nabízí ideální prostředí pro dovolenou v přírodě.


Ubytování – Rezidence Bílá Perla je nadstandardně vybavený bezbariérový objekt s kapacitou 18 lůžek, 1 dětskou postelí, 3 postýlek a 1 kolébkou v 5 prostorných neprůchozích ložnicích s balkonem.


Stravování – v objektu je plně vybavené kuchyně s jídelním koutem. Obchod s potravinami a se smíšeným zbožím je vzdálen pouze 700 m. V obci a okolí je řada restaurací a pohostinství.


Vybavení pro děti – dětský pokoj a dětský koutek s hračkami, vysoké jídelní židle, dětské postýlky, bezpečnostní branky na schodišti, pískoviště, houpačky, skluzavka a trampolína.


Soukromé wellness – vířivka a infrasauna v zimní zahradě se světelnou terapií a podlahovým vytápěním.


Zahrada - okrasná zahrada s velkou, částečně krytou terasou a zahradním nábytkem, grilem a houpací lavičkou. V létě oceníte bazén s kvalitní pískovou filtrací a tepelným čerpadlem.


Lokalita – atraktivní lokalita v blízkosti polského pohraničí, kdy máte na dosah jak Orlické hory, tak Králický sněžník a Jeseníky, které po celý rok nabízejí velké množství volnočasových i přírodních atraktivit.


Sportovní aktivity - v blízkém okolí najdete moderní lyžařská a snowboardová střediska i hřebenové trasy pro běžkaře. Krásy i terén okolních hor můžete poznávat při pěší turistice nebo silniční a horské cyklistice

 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.

 

Cenykompletní informace na našem webu.Adresa

Region

Pardubický kraj

Červená Voda 1, 561 61 Červená Voda, Česko

Kontakt

Jaroslav Patkoló

+420 721 193 121

bottom of page