top of page

Chata Zlatý dub

Červená Voda 1, 561 61 Červená Voda, Česko

Chata Zlatý dub

Ubytování, zahrada, bazén, dovolená s dětmi


Stylová chata Zlatý dub se zahradou a zázemím pro děti je skvělým místem pro sportovně – relaxační dovolenou rodin s dětmi.Ubytování - Chata Zlatý Dub je nadstandardně vybavený objekt s kapacitou 18 lůžek a 6 dětských postýlek v 6 neprůchozích ložnicích.


Stravování – v chatě jsou 2 plně vybavené kuchyně. Obchod s potravinami a se smíšeným zbožím je vzdálen pouze 700 m. V obci a okolí je řada restaurací a pohostinství.


Vybavení pro děti – dětský koutek, vysoké židle, vanička, bezpečnostní branky na schodišti, oplocené dětské hřiště, pískoviště, houpačky, skluzavka, dětský zahradní domeček, trampolína.


Zahrada - okrasná zahrada s velkou, částečně krytou terasou – slunečníky, zahradní nábytek, bazén s ohřevem vody, gril, ohniště s posezením, stolní tenis.


Lokalita – atraktivní lokalita v blízkosti polského pohraničí, kdy máte na dosah jak Orlické hory, tak Králický sněžník a Jeseníky, které po celý rok nabízejí velké množství volnočasových i přírodních atraktivit.


Sportovní aktivity - v blízkém okolí najdete moderní lyžařská a snowboardová střediska i hřebenové trasy pro běžkaře. Krásy i terén okolních hor můžete poznávat při pěší turistice nebo silniční a horské cyklisticeRezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Ceny kompletní informace na našem webu.Adresa

Region

Pardubický kraj

Červená Voda 1, 561 61 Červená Voda, Česko

Kontakt

Jaroslav Patkoló

+420 721 193 121

bottom of page