top of page

Loučky 151 742 35 Odry

Vodní mlýn Wesselsky

Vodní mlýn Wesselsky 

Vodní mlýn, ubytování, řemeslo, Technotrasa

 

Zveme Vás do kraje, kde ve vojenském prostoru Libavá (opravdu líbivá) pramení řeka Odra, podél ní se táhnou Oderské vrchy, ze kterých dohlédnete zároveň na jesenický Praděd i beskydskou Lysou horu a do kraje pořád ještě poznamenaného odchodem původního německého obyvatelstva. Přijeďte k nám do Louček u Oder na pět set let starý mlýn, který je ve vlastnictví potomků rodu Wesselsky již třetí  staletí.


Mlýn s usedlostí od roku 1998 pod odborným dohledem památkářů zachraňujeme.


Ubytování - máme pro vás připravené apartmány v prostorách  mlynářského stavení a přilehlých objektů. Budou se Vám líbit svou opravdovostí a  jedinečností.

 

Piknikový koš - u nás máte k dispozici koš ručně upletený z vrbového proutí. Vnitřní prostor koše je dostatečně velký i pro uložení potravin k pohoštění. Potraviny si můžete nakoupit sami, nebo Vám je dle Vašich požadavků nakoupíme, popřípadě doplníme z vlastních zdrojů.  

Ke koši patří i pikniková deka.


Okolní příroda - v celém areálu vodního mlýna je příroda jak na plátnech slavných krajinářů a přímo vyzývá k uspořádání pikniku na kterémkoliv místě šesti hektarového prostoru.


My i příroda se na Vás těšíme!

 

Protože celý objekt je z velké části vystavěn ze dřeva, musíme dbát maximálně na požární bezpečnost, proto je Vám zakázáno kouřit v celém areálu vodního mlýna, opravdu v celém, tzn. že případná cigareta je pro Vás možná až na hlavní silnici.


Je nám líto, ale neposkytujeme ubytování s Vašimi psy a jinými Vašimi domácími mazlíčky.Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.

Kontakt

Jaroslav Král

+420 602 739 508

Adresa

Loučky 151 742 35 Odry

Region

Moravskoslezský kraj

bottom of page