top of page

Klokočov 84, Vítkov, Česko

Farma Klokočov

Farma Klokočov

Biofarma, ubytování, restaurace, koně


Přijeďte k nám na chvíli odložit svoje starosti a užívat si klid a přirozený běh věcí uprostřed nedotčené přírody Oderských vrchů. Na biofarmě Klokočov najdete mnohem víc než jen stylové ubytování, dobré jídlo a půvabné výhledy. U nás můžete trávit čas přesně tak, jak se vám bude líbit.

 Ubytování - v rekonstruovaných budovách staré zemědělské usedlosti se můžete ubytovat v pohodlných apartmánech, pokojích hotelového typu nebo v jednoduché ubytovně a podnikat odtud výlety po přírodním parku Oderské vrchy, do nedalekého Přírodního parku Moravice nebo ještě dál do Jeseníků na jedné a Beskyd na druhé straně.


Restaurace Františkův dvůr - ve stylově zrekonstruované staré sýpce pro vás každý týden připravujeme vždy novou nabídku jídel z poctivých čerstvých surovin.


Farma Klokočov - je plně funkční zemědělský podnik, takže si můžete užívat každodenní kontakt s hospodářskými zvířaty, která chováme šetrně k jejich potřebám i k okolní přírodě.


Chov koní na Klokočově - hřebčín Františkův dvůr je proslulý díky největšímu chovu chladnokrevného plemene slezský norik v České republice. Jejich ušlechtilost spolu s krásou okolní přírody můžete při projížďce kočárem obdivovat i vy.


Co u nás můžete dělat - poznávejte okolí Klokočova z kočáru nebo povozu taženého našimi koňmi, užijte si cyklo i pěší výlety po okolních přírodních parcích nebo si vyrazte jen tak na piknik. Přímo na farmě je vám k dispozici dětské hřiště, tenisové kurty a volejbalové hřiště a samozřejmě společnost všech našich zvířat.

 

Rezervace ubytování nejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.


Domluvíme se – anglicky.

Kontakt

Marek Kalman

+420 603 874 741

Adresa

Klokočov 84, Vítkov, Česko

Region

Moravskoslezský kraj

bottom of page