top of page

Farma Basařovi

Prosečné 53, Prosečné, Česko

Farma Basařovi

Farma, ubytování, zážitky se zvířátky


Přijeďte si odpočinout na naší rodinnou farmu do malebného Podkrkonoší. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii na klidném místě s pěknou přírodou a čerstvým venkovským vzduchem.


Ubytování - na naší rodinné farmě poskytujeme ubytování ve dvou samostatných objektech - v nově zrekonstruovaném penzionu a o kousek dál v samostatném domečku. Oba tyto objekty se nachází na našem rodinném dvoře, kde máme spoustu zvířátek a o pár metrů dál provozujeme naše zemědělství.


Farma - v současnosti chováme cca 200 ks hovězího dobytka, převážně plemene Aberdeen Angus. Krávy s telaty a jalovicemi pobývají od jara do podzimu na pastvinách a na zimní období jsou stahovány do stáje.


Naše zvířátka (nejen) v minizoo – farma je skvělým místem pro všechny milovníky zvířat. Potkáte u nás – kozy, ovečky, prasátka, krávy, lamu, oslíka, poníky, slepice, kočky, andulky a morčata 😊.

Něco pro znalce – k pořádné rodinné farmě patří pořádné traktory a kombajny. Znalci jistě ocení náš vozový park.


Lokalita - naše farma a ubytování se nachází v klidné vesnici Prosečné s nádhernou okolní přírodou. Jsme skvělým výchozím místem pro poznání celého okolí, v okruhu 20 km najdete nejenom Stezku v korunách stromů v Janských lázních, ale i Přehradu Les království, ZOO Dvůr Králové, Hospital Kuks a Rozhlednu Zvičina.


Služby a vybavení

  • Parkování v areálu

  • Vybavení a zařízení pro děti

  • Dětské hřiště s trampolínou

  • Ohniště s posezením

  • Stolní tenis

  • Mini zoo

  • Snídaně na přání

 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Ceny kompletní informace na našem webu.

Kontakt

Basař Jan

+420 776 249 333

Adresa

Region

Královéhradecký kraj

Prosečné 53, Prosečné, Česko

bottom of page