top of page

SONNENTOR

Příhon 943 696 15 Čejkovice

Sonnentor

Ekofarma, výrobna čajů, návštěvnické centrum, zážitky pro celou rodinu


Vyrábíme čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Podnikáme udržitelně a přátelsky k přírodě i k lidem. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v našem sídle v Čejkovicích u Hodonína, kde pro vás máme otevřené Návštěvnické centrum Bylinkový ráj.

ZÁŽITKOVÉ EXKURZE VE VÝROBĚ ČAJŮ - odhalte tajemství zrození nálevového sáčku od pěstování bylin našimi biopěstiteli až po šálek čaje.

 

ČAJOVÝ SALON S KAVÁRNOU ČAS NA ČAJ - dopřejte si Čas na čaj a užijte si vytříbené čajové speciality, bio kávu a dezerty z naší vlastní cukrárny.

 

BYLINKOVÁ ZAHRADA SV. HILDEGARDY - poznejte bylinky našich babiček. Nechali jsme se inspirovat abatyší Hildegardou, která byla jedna z nejvýznamnějších žen pozdního středověku a již tehdy měla vizionářský názor na zdravý způsob života. Děti si zahrají naučné hry o bylinkách a vy mezitím načerpáte novou energii mezi všudypřítomnou vůní.


PRODEJNA BIOČAJŮ A BIOKOŘENÍ

 

AKCE, SEMINÁŘE, WORKSHOPY

V každém ročním období se u nás něco děje. Akce nabité programem, workshopy se zajímavými tématy či poutavé přednášky. Těšíme se na vaši návštěvu. 

 

E-SHOP - připravili jsme si pro vás řadu novinek. Bylinné směsi podle sv. Hildegardy, zelené a černé čaje, pestré směsi koření, lahodné sirupy i nakličovací semínka.Rezervujte si exkurzi,


Otevírací doba.

Adresa

Příhon 943 696 15 Čejkovice

Region

Jihomoravský kraj

Kontakt

+420 518 362 687

bottom of page