top of page

Statek U Rajmunda

Malé Karlovice 751, Velké Karlovice, Česko

Kontakt

Věra Lusková

+420 604 484 404


Statek U Rajmunda

Farma, ubytování, koně, dovolená s dětmi

 

Ubytujte se na Statku u Rajmunda nedaleko Velkých Karlovic a prožijete jedinečnou dovolenou plnou dobrodružství. Na samotě u lesa prožijete přátelskou atmosféru původního statku s domácími zvířaty.

Jsme tady pro malé i velké milovníky zvířat a přírody. Ubytovaní hosté si mohou vyzkoušet různé práce a péči kolem našich zvířat.


Ubytování v pokojích – v patře ve 4 dvoulůžkových pokojích. Každý má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem. Ve vstupní hale je k dispozici společná lednice a mikrovlnka.

 

Ubytování Na Výminku - samostatná chalupa pro 4 dospělé osoby, plně vybavená kuchyňka, obývací pokoj, jídelní kout, v patře dva dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem, 2 x WC. Možnost dvou přistýlek.

 

Občerstvení

Nabízíme teplé a studené nápoje, v sezóně, zpravidla od dubna, točené pivo. Míváme pro vás i napečeno – domácí buchty, koláče. Další drobné občerstvení dle nabídky – cigárko z udírny, chleba se sádlem nebo se slaninou. Pro větší skupiny připravíme grilovaná kuřata nebo kýtu (nutno objednat min. 4 dny předem).

 

Naše zvířata

Chováme krávy, koně, prasata, ovce, alpaky, slepice, husy, kačeny, králíky, morčata a další. Většina zvířat je ochočená a májí svá jména.

 

Prohlídka statku

Přijďte si užít venkovskou atmosféru a poznat naše zvířecí kamarády v srdci beskydské přírody. Na prohlídku mohou přijít i neubytovaní hosté.

 

Projížďka na koních pro děti

Dopřejte svým dětem životní zážitek. Ne nadarmo se říká, že svět je nejkrásnější ze hřbetu koně.

 

 

Praktické informace pro návštěvníky

Střevíčky a společenské šaty nechte doma, sbalte pláštěnku a obujte holínky. U nás vládne příroda a počasí, ale klid a pohoda jsou zaručeny. K našemu statku vede lesní cesta, která je zpevněná. Po dešti může být blátivá. Můžete k nám dojet autem nebo autobusem, který zastavuje 1900m od statku.

 

 

 

Rezervace ubytování – nejlépe přímo s námi. 

 

Ceny – kompletní informace na našem webu.
Adresa

Malé Karlovice 751, Velké Karlovice, Česko

Region

Zlínský

bottom of page