top of page

Pension U Sebastiana

Hodousice 32, Nýrsko, Česko

Kontakt

Lucie Hrabětová

+420 721 216 490

Pension U Sebastiana

Farma, ubytování, koně, dovolená s dětmi


Klidné rodinné dovolené v Penzionu U Sebastiana v krásném a zdravém šumavském podhůří je uzpůsobeno nejenom vybavení penzionu, ale i jeho okolí. Penzion je posledním domem ve vesnici. Za ním už je jen cesta, která vás během pár minut dovede k ohradám s koňmi, do lesa a na louky. Naší láskou jsou vynikající farmářské potraviny, které pro vás sháníme po celém okolí.Naše farma - pěstujeme obilí a pro naše potěšení chováme koně.


Naši koně - dětem i dospělým rádi zajistíme projížďku na koni šumavskou přírodou či zajistíme výuku na kruhové jízdárně, která se nachází přímo na rozlehlé zahradě pensionu. Vozíme i ty nejmenší děti od cca 2 let věku.


Jízda na traktoru a v kombajnu - v období prací na poli malé (i velké:)) zvědavce rádi svezeme v traktoru či kombajnu. Čeká vás nezapomenutelný zážitek.


Zaměřeno na děti - pro děti je připraveno venkovní dětské hřiště, vnitřní dětský koutek a spousta dalšího nezbytného vybavení. Většina pobytů u nás jsou rodiny s dětmi.


Regionální šumavské snídaňové balíčky - celou nabídku snídaňových balíčků tvoří produkty vyrobené v oblasti Šumava. Dodavatelé jsou rodinné firmy, všechny známe osobně a víme, jak, kde a především s jakou péčí své výrobky dělají.


Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.


Domluvíme se – anglicky, španělsky.

Adresa

Hodousice 32, Nýrsko, Česko

Region

Plzeňský kraj

bottom of page