top of page

Jarošův statek

Panská 229, 742 13 Studénka, Česko

Kontakt

Ing. Sabina Poukarová

+420 724 061 721

Jarošův statek

Zážitky se zvířátky, dovolená s dětmi


Hladit a chovat povoleno. Jarošův statek ve Studénce je oáza, ve které si užijete přítomnosti zvířat a nepřítomnost stresu. Učíme děti milovat přírodu. Věříme, že kladný vztah k přírodě si děti vybudují především díky zážitkům. Proto se snažíme, aby si jich od nás odnesly co nejvíc. Na usedlosti z roku 1836 učíme děti i dospělé poznávat přírodu skrz zážitky se zvířátky.

Aktivity se zvířátky - děti se u nás učí starat o zvířata, objevují v sobě doživotní lásku k přírodě a učí se zodpovědnosti a to vše na čerstvém vzduchu mezi kamarády. Přirozeným a nenásilným způsobem se seznámí postupně se všemi zvířátky na našem statku - morčátky, králíčky, kočkami, pejskem, ovečkami, poníky, koňmi a oslíkem. Zvířátka je možno pod vedením lektora pomazlit, nakrmit, vyčistit, učesat, napást, projít se s nimi na vodítku nebo se na koni/poníkovi povozit.


Koně – Naučte se ovládat koně ze hřbetu i ze země pomocí přirozené komunikace. Ať už jste malí či velcí, nabízíme Vám individuální nebo duo jezdecké lekce včetně přípravy koně před jízdou.


Pravidelné zájmové kroužky - děti se u nás naučí jak se správně k přírodě a ke zvířatům chovat a jak s nimi bezpečně komunikovat.


Zážitkové programy - pořádáme akce pro celou rodinu, kde si mohou děti vyzkoušet péči o zvířátka jako skuteční farmáři a svézt se na koni a ponících.


Příměstské tábory – pravidelně připravujeme oblíbené příměstské tábory Farmář Junior a Jezdecko-chovatelský.


Aktivity jsou vhodné pro děti již ve věku od 2 let.Jak máme otevřeno? Celoročně


Je potřeba se objednat? Na všechny zážitky je potřeba se dopředu objednat.


 

Rezervace zážitků nejlépe přímo s námi.

 

Ceny kompletní informace na našem webu.

 

Domluvíme se – anglicky, německy, polsky.

Adresa

Panská 229, 742 13 Studénka, Česko

Region

Moravskoslezský kraj

bottom of page