top of page

Farma Rybníček

Rybníček 1, Pelhřimov, Česko

Kontakt

Nela Kyselová

+420 721 740 290

Farma Rybníček

Farma, ubytování, koně, dovolená s dětmi


Malá farma na krásném místě s úžasnou atmosférou. Můžete u nás jen odpočívat, nebo jezdit na koni, děti na poníkovi, krmit králíky a slepice, nebo vzít na procházku vycvičené kozy. Na pozemcích je také možno postavit stany, založit táborák a opékat, hrát na kytaru a zpívat na lesy.Ubytování - na farmě je k dispozici uzavřený apartmán s vlastním vchodem, s dvěma dvoulůžkovými a jedním jednolůžkovým pokojem, s možností přistýlky. Apartmán je vybaven kuchyňkou s lednicí, koupelnou a toaletou a nabízí výhled na louky s pasoucími se koňmi.


Stylová hospůdka - v naší stylové hospůdce se můžete osvěžit alko i nealko nápoji. Po domluvě Vám rádi připravíme grilované speciality.


Zážitky

  • Vyjížďky na koni do okolní přírody

  • Prohlídka farmy

  • Aktivity se zvířaty

  • Vodění dětí i začátečníků na koni a poníkovi

  • Zážitkové aktce pro skupiny


Firemní akce a teambuilding

Jízda na koni je jeden z nejlepších způsobů odreagování. Především pro lidi, pro které je to velká neznámá, je to vždy velký zážitek. Proto na farmě organizujeme jedno- i vícedenní zážitkové programy pro skupiny, které se chtějí lépe poznat a užít si společnou zábavu.


Programy na míru

Po konzultaci jsme schopni obstarat a připravit program šitý přesně na míru vám, vaší rodině, skupině kamarádů nebo kolegů – tak, abyste si ho nadmíru užili a domů se vraceli plní elánu a nové energie.


Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Ceny kompletní informace na našem webu.

Adresa

Rybníček 1, Pelhřimov, Česko

Region

Vysočina

bottom of page