top of page

Farma Basařovi

Prosečné 53, Prosečné, Česko

Kontakt

Basař Jan

+420 776 249 333

Farma Basařovi

Farma, ubytování, zážitky se zvířátky


Přijeďte si odpočinout na naší rodinnou farmu do malebného Podkrkonoší. Místo je vhodné především pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou energii na klidném místě s pěknou přírodou a čerstvým venkovským vzduchem.

 


Ubytování - na naší rodinné farmě poskytujeme ubytování ve dvou samostatných objektech - v nově zrekonstruovaném penzionu a o kousek dál v samostatném domečku. Oba tyto objekty se nachází na našem rodinném dvoře, kde máme spoustu zvířátek a o pár metrů dál provozujeme naše zemědělství.


Farma - v současnosti chováme cca 200 ks hovězího dobytka, převážně plemene Aberdeen Angus. Krávy s telaty a jalovicemi pobývají od jara do podzimu na pastvinách a na zimní období jsou stahovány do stáje.


Naše zvířátka (nejen) v minizoo – farma je skvělým místem pro všechny milovníky zvířat. Potkáte u nás – kozy, ovečky, prasátka, krávy, lamu, oslíka, poníky, slepice, kočky, andulky a morčata 😊.

Něco pro znalce – k pořádné rodinné farmě patří pořádné traktory a kombajny. Znalci jistě ocení náš vozový park.


Lokalita - naše farma a ubytování se nachází v klidné vesnici Prosečné s nádhernou okolní přírodou. Jsme skvělým výchozím místem pro poznání celého okolí, v okruhu 20 km najdete nejenom Stezku v korunách stromů v Janských lázních, ale i Přehradu Les království, ZOO Dvůr Králové, Hospital Kuks a Rozhlednu Zvičina.


Služby a vybavení

  • Parkování v areálu

  • Vybavení a zařízení pro děti

  • Dětské hřiště s trampolínou

  • Ohniště s posezením

  • Stolní tenis

  • Mini zoo

  • Snídaně na přání

 

Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Ceny kompletní informace na našem webu.

Adresa

Prosečné 53, Prosečné, Česko

Region

Královéhradecký kraj

bottom of page