top of page

Biofarma Belina

Nežichov 8, Toužim, Česko

Kontakt

Kamila Prchalová

+420 602 414 884

Biofarma Belina

Farma, ubytování, faremní mlékárna, prodej zde dvora, dovolená s dětmi


Biofarma Belina leží na okraji Slavkovského lesa, daleko od civilizace, na úpatí Třebouňského vrchu. Můžete se u nás ubytovat, ochutnat produkty z farmy a strávit krásnou dovolenou.

 Rodinná biofarma – hospodaříme na okolních loukách a pastvinách, chováme především ovce a krávy.


Minimlékárna – vyrábíme čerstvé sýry, smetanové sýry, tvaroh, sladké tvarohové krémy, jogurty, různé pomazánky a žervé, a pochopitelně prodáváme také mléko.


Ubytování – v apartmánu na farmě, sousedním domečku a na chatě ve stráni.


Prodej ze dvora – od Velikonoc do sv. Václava je každou sobotu po celý den otevřená farma jak pro návštěvníky, tak pro zájemce o bio potraviny a domácí produkty.


Faremní prodejna – v naší faremní prodejně je možné si koupit výrobky z naší Nežichovské mlékárny, přebytky z farmy i ochutnat jehněčí a hovězí speciality, připravené výhradně z našich produktů. (Tyto ochutnávky se dělají pouze při větších akcích).


Lokalita – Nový Dvůr (klášter trapistů), Bečov nad Teplou, Klášter Teplá, Úterý (středověké městečko s krásným náměstím a spoustou historických objektů), Kraj živých vod (naučná stezka vedoucí neporušenou krajinou Slavkovského lesa).


Chutné balíčky pro mlsné jazýčky  – pro zpříjemnění pobytu vám nabízíme "zaplnění" ledničky v den příjezdu. Balíčky je nutné si objednat předem, nejlépe při objednávce ubytování.

 


Naše produkty nesou ocenění Regionální potravina. Touto značkou se mohou pyšnit jen ty nejlepší výrobky z kraje. Záleží nám na krátkých distribučních cestách, vysoké kvalitě potravin a té nejlepší chuti, vůni a čerstvosti.


Rezervace ubytovánínejlépe přímo s námi.


Cenykompletní informace na našem webu.


Adresa

Nežichov 8, Toužim, Česko

Region

Karlovarský kraj

bottom of page