top of page

Penzion U Obecní šatlavy

Bavory 46, Bavory, Česko

Penzion U Obecní šatlavy

BIO vinařství, ubytování, degustace

 

Jsme rodinné vinařství se specializací na přívlastková BIO vína. Filozofií našeho vinařství je předat potomkům půdu v lepším stavu, než jsme ji získali.


Součástí vinařství je i romantický areál dvou historických sklepů a malý penzion. Útulné čisté a romantické zázemí pro firemní akce, řízené degustace i rodinné dovolené.Ubytování - Pension U Obecní Šatlavy


  • V rámci našeho vinařství nabízíme příjemné ubytování v našem malém rodinném penzionu, který je umístěný přímo nad vinným sklepem v Bavorech. Ubytování máme rozděleno na dva objekty. „Pension“, který nabízí dva dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Všechny tři pokoje mají vlastní sociální zařízení a spolu sdílejí plně vybavenou kuchyň. Druhým objektem je „apartmán“, který nabízí své vlastní sociální zařízení i kuchyňku.


Ubytování - Sklípek Pod Stolovou Horou


  •  Ubytování ve sklepní uličce - možnost ubytovat se nad sklípkem, ve sklepní uličce v Bavorech. K dispozici je 5 lůžek (jedna manželská postel a tři jednolůžkové postele), případně 2 přistýlky ve formě rozkládací pohovky. Můžete si posedět na zastřešené terase, případně ve sklepě, nad kterém je ubytování postaveno.


V našem ubytování je zakázáno kouření.

Zvířátka bohužel neubytováváme.
Vinařství - jsme certifikované BIO vinařství, momentálně hospodaříme na čtyřech hektarech sadů a šestnácti hektarech vinic v nejlepších viničních tratích na úpatí Pálavských vrchů s typicky vápencovým podložím, které propůjčují našim vínům nezaměnitelný charakter.


Šetrný přístup k vinicím se přenáší i do vinařství a s ním i do jedinečných krásných vín s výrazným vlivem terroir.

 

Řízené degustace BIO vín z našeho vinařství – více informací na našich stránkách.Rezervace ubytování – Pension U Obecní Šatlavy nejlépe přímo s námi.

Rezervace ubytování – Sklípek Pod Stolovou Horou nejlépe přímo s námi.Adresa

Bavory 46, Bavory, Česko

Region

Jihomoravský kraj

Kontakt:

Zdenka Drmolová

+420 736 487 749

bottom of page