top of page

Vinařství Drmola

Bavory 46 692 01 Bavory

Vinařství Drmola

BIO vinařství, ubytování, degustace

 

Jsme rodinné vinařství se specializací na přívlastková BIO vína. Filozofií našeho vinařství je předat potomkům půdu v lepším stavu, než jsme ji získali.


Součástí vinařství je i romantický areál dvou historických sklepů a malý penzion. Útulné čisté a romantické zázemí pro firemní akce, řízené degustace i rodinné dovolené.Vinařství - jsme certifikované BIO vinařství, momentálně hospodaříme na čtyřech hektarech sadů a šestnácti hektarech vinic v nejlepších viničních tratích na úpatí Pálavských vrchů s typicky vápencovým podložím, které propůjčují našim vínům nezaměnitelný charakter.


Šetrný přístup k vinicím se přenáší i do vinařství a s ním i do jedinečných krásných vín s výrazným vlivem terroir.

 

Řízené degustace BIO vín z našeho vinařství – více informací na našich stránkách.

 

Ubytování - Pension U Obecní Šatlavy

  • V rámci našeho vinařství nabízíme příjemné ubytování v našem malém rodinném penzionu, který je umístěný přímo nad vinným sklepem v Bavorech. Ubytování máme rozděleno na dva objekty. „Pension“, který nabízí dva dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Všechny tři pokoje mají vlastní sociální zařízení a spolu sdílejí plně vybavenou kuchyň. Druhým objektem je „apartmán“, který nabízí své vlastní sociální zařízení i kuchyňku.


Ubytování - Sklípek Pod Stolovou Horou

  •  Ubytování ve sklepní uličce - možnost ubytovat se nad sklípkem, ve sklepní uličce v Bavorech. Můžete si posedět na zastřešené terase, případně ve sklepě, nad kterém je ubytování postaveno.Rezervace ubytování – Pension U Obecní Šatlavy nejlépe přímo s námi.

Rezervace ubytování – Sklípek Pod Stolovou Horou nejlépe přímo s námi.


Adresa

Bavory 46 692 01 Bavory

Region

Jihomoravský kraj

Kontakt

Jaroslav Drmola

+420 736 487 749

bottom of page