Podpořte projekt Prázdniny na venkově prostřednictvím HitHit

Podpořte Prázdniny na venkově prostřednictvím HitHit

Prázdniny na venkově jsou naší srdeční záležitostí. Léta usilujeme o to, aby jste se dozvěděli o jedinečných zážitcích na farmách, venkovských statcích i v prázdninových domech. Na mnohá místa můžete přijet na rodinou dovolenou, oslavit zde svatbu nebo přijet s kolegy z práce načerpat novou inspiraci a energii.


Víme, jak je někdy složité to správné místo najít. Naším přáním je, abyste nemuseli na internetu trávit hodiny hledáním a proto je zde portál Prázdniny na venkově www.prazdninynavenkove.cz. Čas letí a stránky potřebují nejenom novou podobu, ale i funkce. Proto pořádáme kampaň na Hithit. 

Budeme vděční za jakoukoliv podporu. Naši členové poskytli mnoho zajímavých odměn pro dárce :) - podívejte se, vyberte se, podpořte nás!!!

Prázdniny na venkově nepomáhají nejenom těm, kdo hledají místo pro svou dovolenou nebo venkovskou svatbu, ale i všem farmářům a malým ubytovatelům a organizátorům jedinečných  zážitků se zvířaty, v řemeslných dílnách a v přírodě.

Děkujeme!!!

Více informací najdete na https://www.svazvta.cz/homepage/20-06-22/podporte-projekt-prazdniny-na-venkove-prostrednictvim-hithit

Kdo jsme?

Svaz venkovské turistiky a agroturistiky, z.s. jedobrovolné, nepolitické profesní sdružení s celostátní působností. Už od roku1997 hájíme zájmy podnikatelů ve venkovské turistice a agroturistice a aktivněpodporujeme jejich činnost. Zároveň se ze všech sil snažíme, aby ste sedozvěděli o jejich jedinečných službách a užili si Prázdniny na venkově po celý rok.