Jak si dobře vybrat?

Nejlepší výběr uděláte tehdy, když budete vědět, co vlastně chcete :)


Teď si možná říkáte, co je tohle za radu?

Míra vaší nespokojenosti nebo rozladění z dovolené zpravidla plyne z toho, že to všechno bylo jinak, než jste si představovali

Chtěli jste si odpočinout na venkově, ale přitom celou vaši společnost někdo rušil – malé děti, zvířata dalších hostů, neodbytné mouchy apod. Ráno jste se nevyspali, protože venku bučely krávy a od rozednění jezdily traktory. S malými dětmi jste museli pořád po schodech nahoru a dolů a v restauraci si děti nemohly vybrat nic, na co jsou zvyklé. Chtěli jste si pohladit zvířátka, ale nikdo se netvářil nadšeně, když jste se k nim snažili dostat. Zlaté obchodní centrum, tam alespoň víte, co můžete čekat...

Nezoufejte. Nabídka farem, statků i venkovského ubytování je u nás velmi pestrá a osobitá. Pokud si dobře vyberete, určitě nebudete litovat.

Ke spokojené dovolené přispěje, pokud už při výběru neopomene důležitější detaily v nabídce jednotlivých zařízení. Nestačí číst komentáře druhých lidí, lepší je udělat si vlastní obrázek.

  • Vypadají postele, lůžkoviny, matrace, přikrývky a polštáře tak, že máte chuť si do nich lehnout?
  • Je v koupelně dostatek místa a je toaleta umístěna tak, aby vám to vyhovovalo? 
  • Vypadají prostory na fotografiích čistě a útulně? 
  • Je skladba pokojů a dalších prostor vhodná spíš pro větší skupiny, nebo páry, které chtějí relaxovat?
  • Je zařízení určeno tak nějak pro všechny, ať si každý sám vybere, co myslí, nebo pro konkrétní skupiny hostů – rodiny s dětmi,koňáky, milovníky bylinek, rekreační sportovce, obdivovatele farmářského způsobu života?
  • Zvířata – budou dostatečně blízko či naopak daleko? A pokud jde o koně, má zařízení v nabídce program, který pomůže splnit vaše sny a očekávání?

Věříme, že si na našich stránkách www.prazdninynavenkove.cz vyberete. 

Podrobněji se specifiky jednotlivých typů dovolené budeme zabývat v dalších článcích.

Pokud budete chtít, napište nám na email janahuryova@svazvt.cz, rádi vám poradíme :)