Farma U Klokana

Oldřichovice 749,739 61 Třinec +420 732 823 665 - Ing. Dominika Kosová farmauklokana.cz

O nás


Naše farma je budována s láskou a respektem k přírodě a k zvířatům

V okolí farmy je malebná příroda a je zde možnost jak sportovního vyžití, tak i výletů po přírodních a historických a industriálních památkách. Místo dopřává návštěvníkům klid bez dopravního provozu, pocit volnosti a spojení s přírodou, pro děti bezpečí a možnost bezprostředního setkání s domácími i exotickými zvířaty.

Nabízíme:  individuální prohlídku farmy s výkladem či krmení zvířat, přímý kontakt se zvířaty, možnost vyzkoušet si péči o zvířata, po dohodě vyjížďky na koni.

Snažíme se život na venkově přiblížit především dětem a mládeži a proto jsou naše akce zaměřeny hlavně na ně. Pro školy a školky nabízíme možnost výletů, pořádání zábavných a naučných hodin. Pravidelně pořádáme tyto akce: den dětí, oslava narozenin na farmě, konec prázdnin.

Naše farma je vybavena zastřešeným ustájením pro naše zvířata, dále ohradami pro letní ustájení. Pro návštěvníky máme nachystáno posezení s ohništěm u potoka, lavice pro odpočinek po túře. Dětem k zábavě nabízíme pískoviště či trampolínu. Cyklistům poskytujeme bezpečné a hlídané stanoviště jejich jízdních kol. Veškeré ohrady jsou vybaveny naučnými cedulemi s informacemi o našich zvířatech.

Pozice na mapě