Penzion u Haitlů

Bernartice nad Odrou č.57-horní konec nad kosletem,741 01 Bernartice nad Odrou č.57 +420 606 602 300 - David Haitl www.davidhaitlkladrubaci.cz

O nás


Rodinný penzion je vybudován ve zrekonstruované budově bývalého statku. K objektu přiléhá rozsáhlá zahrada, kde je oddělená část s výběhem pro koně a část pro odpočinek rekreantů s přírodním ohništěm a zahradním posezením.

Penzion nabízí ubytování jednotlivcům i skupinám a také pronájem uzavřené společnosti. Stavení je vhodné pro pořádání svateb, oslav či firemních akcí. Ve stavení je 17 lůžek v 5 pokojích (1/1, 1/2, 1/3, 1/5, 1/6). Pokoje spojuje velká chodba, na jedné straně se rozšiřující ve společenskou místnost s krbem, stolem a posezením, zde také TV, vchod do kuchyně, koupelny či na WC. Kuchyň je plně vybavená - lednička, mikrovlnná trouba, plynový čtyř plotýnkový sporák s troubou, nádobí, příbory atd. Vytápění penzionu je centrální (ústřední topení), s možností přitápět si v chodbě v krbu, taktéž sklep je vytápěn krbem při akcích a oslavách. Provozní doba je celoroční.

Najdete zde také stáj, kde je v současnosti ustájeno okolo 20 starokladrubských koní. Na těchto nádherných koních se můžete naučit základy drezury popřípadě absolvovat vyjížďku do malebného okolí jízdárny. Jedinečnou atrakcí je pak možnost vyjížďky v bryčce. Je zde možnost zapůjčení jízdních kol.

Parkovací místa nejsou omezena, možnost parkování přívěsů a vozíků. Možnost ubytování i se psem, kočkou, koněm, dle dohody.

Pozice na mapě