Ubytování v soukromí u Bašky Vody

Baška 538,73901 Baška +420 732 487 862 www.nemáme

Parametry


  • 850 CZK
    Cena od
  • 12
    Kapacita

O nás


UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ - U BAŠKY VODY CZ se nachází v podhorském prostředí Beskyd. 

Jedinečná poloha je ideálním místem pro ubytování cykloturistů i vyznavače pěších výletů. 

Krásné okolí, protkané rybníky s různobarevnými lekníny, přírodními meandry, kdy s rostlinných scenérií vystupují dřevěné sochy je ideálním místem pro relaxaci.

Vlastní chov Pstruhů a Sivenů nám umožňuje připravit pro naše hosty chutné speciality s čerstvých ryb.

Naše hosty přiláká mladý a příjemný personál, výborná regionální kuchyň, venkovní grilování, rožnění a také veselé zábavní akce, které realizujeme.

Nabízíme ubytování ve 3 stylových pokojích, které uspokojí i náročného zákazníka. 

Návštěvníkům můžeme v případě pěkného počasí nabídnout organizovanou, případně komentovanou prohlídku rybníků spojenou s krmením ryb. 


Upřesnění ceny ubytování: 

850,-/lůžko/noc

500,-/přistýka/noc

350,-/postýlka pro dítě do 2 let/noc

Pokoje


A4

Stylový pokoj s vlastní moderní koupelnou pro 4 osoby. Vybavení pokoje: WI-FI, televize, varná konvice, fén, přezůvky, sklenice na vodu, čaj, káva a lžičky. Vybavení koupelny: WC a rohová vana, ručníky, šampón, mýdlo. Možnost přistýlky či postýlky. Pokoj je také možno využít v dispozici 1+1. Jedna ložnice, 4 lůžka s možností přistýlky či postýlky + druhá ložnice, 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky.
  • Kapacita: 6

A5

Stylový pokoj s vlastní moderní koupelnou pro 2 osoby. Vybavení pokoje: WI-FI, televize, varná konvice, fén, přezůvky, sklenice na vodu, čaj, káva a lžičky. Vybavení koupelny: WC a rohová vana, ručníky, šampón, mýdlo. Možnost přistýlky či postýlky. Pokoj je také možno využít v dispozici 1+1. Jedna ložnice, 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky + druhá ložnice, 4 lůžka s možností přistýlky či postýlky (A5 + A4) nebo v dispozici jedna ložnice 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky + druhá ložnice 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky. (A5+A3)
  • Kapacita: 3

A3

Stylový pokoj s vlastní moderní koupelnou pro 2 osoby. Vybavení pokoje: WI-FI, televize, varná konvice, fén, přezůvky, sklenice na vodu, čaj, káva a lžičky. Vybavení koupelny: WC a sprchový kout, ručníky, šampón, mýdlo. Možnost přistýlky či postýlky. Pokoj je také možno využít v dispozici 1+1. Jedna ložnice, 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky + druhá ložnice, 2 lůžka s možností přistýlky či postýlky. (A3 + A5)
  • Kapacita: 3

Rybí speciality, domácí pečený čaj, pikantní utopence dle vlastního receptu, naše nakládané tvarůžky, výborná regionální kuchyň.

V případě pěkného počasí můžeme návštěvníkům nabídnout organizovanou, případně komentovanou prohlídku rybníků, spojených s krmením ryb.

Psi, papoušek Žako jménem Baruška, potkan, strašilky, ryby, slepice, kačeny Běžči indičtí, Pes Šimon a Matouš, vodní želvy a krokodýli - (zpřístupnění veřejnosti - expozice krokodýlů a želv se plánuje na rok 20109).

Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké Půjčování společenských her Průvodce po okolí Recepce Nekuřácké pokoje

Možnost platby

V hotovosti na místě Kartou Převodem

Jídlo

Nocleh se snídaní Regionální speciality Vinotéka Kavárna Snídaně formou bufetu Restaurace

Internet

Wifi

Na statku

Rodinná atmosféra Čerstvé produkty

Pozice na mapě