Apartmány Novákovi U NOVAČKY

Lubno 10,503 15 Nechanice - Lubno +420 602 943 713 - Daniela Nováková www.apartmanyunovacky.cz

O nás


Přivítáme Vás v ubytování v soukromí ve stylových apartmánech U NOVAČKY, které se nachází v mikroregionu Nechanicko v blízkosti zámku Hrádku u Nechanic. Lubno leží na trase Poděbrady - Nový Bydžov - Nechanice - Hradec Králové. Apartmány jsou stylově zařízené, každý apartmán má vlastní vchod, sociální zařízení /sprcha nebo vana/. Některé apartmány mají privátní terasu, nebo balkon. Ke každému apartmánu patří vlastní parkovací místa pro dva vozy. Ubytování se nachází v centru obce, avšak objekt tvoří uzavřený dvůr. Pouze vjezd do objektu se nachází u hlavní silnice. Lubno je místní částí města Nechanic, do centra města je to 1,5 km  a dojdete tam po krásné cyklostezce. V objektu máme vlastní tenisové hřiště, které je k dispozici hostům za poplatek 100kč/hodina a rekreační rybaření na vlastním rybníčku, které je zdarma. V dosahu 20 m se nachází cyklotrasa vedoucí na zámek Hrádek u Nechanic. Dále 1 km je krásné vyhlídkové místo Jehličák s altánkem a řezbovanou sochou nezbedného syna Krakonoše Jehličáka. Dále se v lukách za obcí nachází akvadukt pro řeku Bystřici a Bašnický potok.

Host je ubytován v kompletně vybaveném stylovém apartmánu. Apartmány mají vždy vlastní sociální zařízení - se sprchou anebo vanou, dále vlastní vchod, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou a parkovacím místem pro dva vozy. Celková kapacit objektu je 10 lůžek. 3 x apartmán dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. Objekt se nachází v centru obce, avšak  tvoří uzavřený dvůr. K objektu patří pečlivě udržovaná okrasná zahrada, vlastní tenisové hřiště a rybníček. Dále je v areálu venkovní zapuštěný sezonní bazén 6 x 3m. Venkovní posezení s grilem. Společenská místnost. WI - FI je po celém objektu a je k dispozici ZDARMA.

 

Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňskou linku s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, plotýnkovým vařičem a      potřebným nádobím.

Potraviny se nachází 30 metrů od apartmánů a jinak v dosahu 1,5 km v městečku Nechanice jsou další potraviny a restaurace, kde se můžete stravovat.

 

Možnost platby

V hotovosti na místě Kartou

Jídlo

Bez jídla

Internet

Wifi

Pozice na mapě