U Vyšaty

Chlumany 58,38422 Chlumany +420 720 233 455 - Ivana Vlková www.uvysaty.cz

Parametry


  • 2250 CZK
    Cena za objekt a noc od
  • 6
    Kapacita

O nás


Všem zájemcům nabízíme pobyt na českém venkově v klidném prostředí, stylové ubytování v rodném domě cestovatele a dobrodruha Františka Čecha Vyšaty a také naši ukázkovou přírodní zahradu s mnoha produkty a chovem drobných domácích zvířat.

Pokoje


Stylový apartmán U Vyšaty

Vybavení stylového apartmánu U Vyšaty - kuchyně s jídelnou - kuchyňská linka (rychlovarná konvice, plynový sporák, elektrická trouba, myčka, lednička s mrazákem), jídelní stůl pro 4 osoby obývací pokoj - rozkládací sedací souprava (dvoulůžko), TV s připojením na internet, krbová kamna pokoj – ložnice 1 (pro 2 osoby) pokoj – ložnice 2 (pro 2 osoby) předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, úklidová místnost s pračkou interiér apartmánu je stylově doplněn fotografiemi cestovatele F. Č. Vyšaty z jeho cest po jižní Americe.
  • Kapacita: 6

V naší přírodní zahradě U Vyšaty dozrává během roku mnoho ovoce i zeleniny. Zeleninu i ovoce zpracováváme na vše možné. Nejvíce nás ale baví džemy a šťávy. Koupit si u nás během pobytu můžete slepičí a křepelčí vajíčka, jablka, brambory, ořechy, med od místních včelařů a ještě mnoho dalšího!

Zahrada U Vyšaty je ukázkou tradiční venkovské zahrady, která je živými ploty a dřevěnými plůtky rozdělena do několika prostorů a nabízí odpočinek a relaxaci a v hospodářské části také množství zeleniny a ovoce, které zpracováváme na džemy a šťávy. Vzrostlé stromy, keře, polokeře, trvalkové i letničkové záhony, záhony s bylinkami, zeleninové minipolíčko, ploty z prutů lísky, hmyzí hotel, jezírko, kamenné zídky, vrbové obruby záhonů, dřevěná posezení … to vše najdete v naší přírodní zahradě. Nezbytnou součástí zahrady jsou i domácí zvířata. Najdete tu chlívek s králíky a slepicemi, kozu Popelku, která se pase v oploceném výběhu na zahradě. A přivítá Vás i náš maďarský ohař Max a kočky Coco a Fany. Tak se k nám přijeďte podívat, srdečně Vás zveme! Otevírací doba je od května do října, kdykoliv po domluvě na telefonu +420 720 233 455. Vstupné je dobrovolné. Budeme rádi, když se Vám u nás bude líbit a oceníte čas, který jsme Vám věnovali, finančním příspěvkem. V rámci prohlídky se u nás můžete i občerstvit. Rádi Vám dáme ochutnat naše sezónní ovoce i zeleninu. Koupit si u nás můžete slepičí vajíčka. Více se o filosofii přírodních zahrad můžete dozvědět při návštěvě u nás nebo na stránkách www.prirodnizahrada.eu

U Vyšaty – to nejen ukázková přírodní zahrada, stylové venkovské ubytování a připravovaná galerie cestovatele, ale také chov drobných domácích zvířat. Najdete u nás: maďarského ohaře Maxe, kočky Coco a Fany, kozu Popelku, kohouta Milana, slepice, králíky, křepelky

Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké Půjčování společenských her Zahrada Obývací pokoj Nekuřácké pokoje

Možnost platby

Převodem

Jídlo

Nocleh se snídaní Regionální speciality

Internet

Wifi

Na statku

Prodej ze dvora Rodinná atmosféra Čerstvé produkty Domácí zahrada

Pozice na mapě