Jihočeské zemědělské muzeum, o.p.s.

Netěchovice 14,37501 Týn nad Vltavou +420 601 299 113 www.zemedelske-muzeum.cz

Parametry


  • 0 CZK
    Cena od
  • 0
    Kapacita

O nás


Muzeum, kde zemědělství prochází všemi smysly a zábava zde čeká na všechny generace. Návštěvníci se zde dozví mnoho informací o životě na venkově a řemeslné výrobě, na většinu exponátů si mohou sáhnout a spoustu činností spojených se zemědělskou výrobou i sami vyzkoušet přímo v interaktivních expozicích. Děti se mohou vyřádit v dětském agrokoutku přímo v expozici, v Agrohopsáriu na balíkách slámy a sena, vylézt si na traktory na dvoře muzea, projet se na šlapacích traktorech, nakrmit zvířátka na minifarmě a mnoho dalšího. Pro školní skupiny pořádáme vzdělávací programy a pro rodiny zážitkové programy. Krom toho organizujeme tradiční akce jako Dožínky, Zabijačku nebo Farmářské dny. Přímo  v budově muzea je možné zakoupit hovězí maso z domácího chovu a mléčné výrobky.


Přímo v budově statku, kde sídlí muzeum, je možné zakoupit vyzrálé hovězí maso z místního chovu a mléčné výrobky z minimlékárny.

Zážitkem je už samotná návštěva muzea. Přímo v expozicích je řada interaktivních prvků, které si návštěvníci mohou vyzkoušet a díky tomu snáze pochopit, jak jednotlivé stroje a nástroje fungovaly. Krom toho se děti mohou svézt na šlapacích traktorech nebo si sednout na ty skutečné, velké. Vyřádit se mohou v dětském Agrokoutku nebo venku na seně a slámě v Agrohopsáriu. Krom toho pořádáme akce pro veřejnost a řemeslné kurzy. Zážitkové programy nabízíme školním skupinám, rodinám i partě kamarádů. Více informací je na našem webu: www.zemedelske-muzeum.cz.

K muzeu patří i MINIFARMA s hospodářskými zvířaty (kozy, ovce, kravička, drůbež a králíci). Nabízíme zážitkový program zaměřený na péči o zvířata nebo možnost navštívit naši minifarmu v předem určených časech.

Možnost platby

V hotovosti na místě

Jídlo

Bez jídla

Na statku

Prodej ze dvora Čerstvé produkty

Děti

Děti jsou vítány Vybavení pro malé děti Herna Dětské hřiště Hračky

Pozice na mapě