Fara Jítrava

Jítrava 98,463 53 Rynoltice +420 732 716 992 - Radka Šturmová http://farajitrava.cz

Parametry


 • 6000 CZK
  Cena za objekt a noc od
 • 25
  Kapacita

O nás


Jde o barokní stavbu pocházející z roku 1780 spadající do barokní architektury severních Čech. Společně se zbytky hospodářských budov tvoří památkově chráněný areál. Naproti faře stojí dominanta obce, farní kostel sv. Pankráce z roku 1868.  Budova fary se nachází v centru obce na úpatí farského kopce pod Ještědsko-kozákovským hřbetem na horním toku Panenského potoka. Jítrava, dříve  Pankratz, je od roku 1968 součástí obce Rynoltice.

Na Faře Jítrava vám přinášíme odpočinek a relaxaci v nově zrekonstruovaných pokojích a společných prostorech naší krásné fary. Máme pro vás k dispozici Farářovo apartmá s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky, dva rodinné pokoje s vlastním sociálním zařízením a tři pokoje se společným sociálním zařízením na stejném patře. Fara je nově zrekonstruovaná a nabízí prostornou a plně vybavenou kuchyň z dvěma varnými zónami, dvě ledničky, dvě trouby var.desky a dvě mikrovlnné trouby. Původní barokní sál sloužící také jako jídelna může být rázem proměněn na meeting room nebo zasedací místnost. 

Na perfektním spánku nám záleží, proto u nás najdete vše, co je k němu potřeba. Navíc postele, matrace, deky, polštáře ba i povlečení je vyrobeno v České republice a jsme na to náležitě hrdí!  

Fara je velice dobře situovaná a nabízí vám spoustu cílů zábavy. Pro příklad uvádíme pár typů kam u nás vyrazit :
Sloní kameny, Havraní skály, zřícenina hradu Roimund či Hamrštějn, státní Zámek Lemberk, Hrad Oybin ( DEU),  ZOO Liberec- nejstarší zoo v ČR, vysílač Ještěd s nově zrekonstruovanou kabinou lanovkou, Lesopark Horka s obrem, kde je  zábava pro děti na celý den. 

Pokoje


Zdislávka

Velký rodinný pokoj s pěti jednolůžky.
 • Kapacita: 5

Kaplanka

Malý pokojíček vybavený jednolůžkem a palandou vhodný i pro čtyřnohého kamaráda :)
 • Kapacita: 3

Biskupský pokoj

Krásný pokoj s dvěma palandami pro 4 osoby.
 • Kapacita: 4

Pankrác

Menší pokoj s vlastním sociálním zařízením je vybaven třemi jednolůžky, menším stolkem a židlí k posezení.
 • Kapacita: 3

Bonifác

Rodinný pokoj s vlastním sociálním zařízením se nachází v 1. patře fary. Pokoj je vybaven palandou a třemi jednolůžky, malým stolem a židlí k posezení.
 • Kapacita: 5

Farářovo apartmá

Farářovo apartmá se nachází v přízemí fary a skládá ze dvou průchozích pokojů. V prvním pokoji je menší kuchyňský kout s ledničkou, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem, dále je zde jednolůžková postel s možností přistýlky. Druhý pokoj je vybaven palandou a dvěma jednolůžky. Pokoj má vlastní sociální zařízení a je vhodný i pro čtyřnohého kamaráda.
 • Kapacita: 5

Služby a vybavení

Všechny veřejné prostory jsou nekuřácké Domácí mazlíčci vítáni Zahrada Nekuřácké pokoje

Možnost platby

Převodem

Jídlo

Bez jídla

Internet

Wifi

Děti

Děti jsou vítány

Pozice na mapě