Tosca vinný sklep

Nechory 46,696 21 Nechory / Prušánky +420 724 176 207 - Vlastimil Homola www.vinnyskleptosca.cz

O nás


Vinný sklep Tosca: Místo, kde si lidé vytváří vzpomínky...

Náš  vinný sklep  se nachází v malebné vesničce  Nechory  (Prušánky).

Jmenuje se  Tosca a jeho jméno má příběh: věnujeme se parkurovému skákání a během výběru svého nového koně jsme zavítali na Moravu.  Kůň, kterého jsme  nakonec koupili, nese právě jméno Toscavella (Tosca).
Morava nás natolik okouzlila, že jsme se rozhodli v roce 2018  koupit tento sklep.
... nemohl se jmenovat jinak než ona…  Tosca.

​Prušánky patří k  vinařským obcím Slovácké vinařské podoblasti. Nechory jsou jednou ze čtyř jejich viničních tratí a jsou  ​tvořeny vinnými sklepy a tím jsou unikátní.

Vinný sklep je pouze pro dospělé hosty.


 ​Vinný sklep je zcela nekuřácký.


KOUZELNÉ UBYTOVÁNÍ - místo, kde budete mít maximální soukromí.


Nabízíme vám v nově zrekonstruované rustikální budově s nádechem moderních prvků dva samostatné pokoje. V každém pokoji jsou umístěny  jednolůžkové postele, které se dají variabilně uspořádat dle Vašich požadavků (manželská postel, nebo oddělené lůžka). Celý sklep disponuje jednou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V přízemí se nachází druhá samostatná toaleta. Bývalá lisovna  slouží jako útulné zázemí, v němž je k dispozici plně vybavená kuchyň. Tosca má svoji vlastní zahrádku, kde je vířivá vana, zahradní designový nábytek, houpací lehátko pro odpočinek. Celý vinný sklep Tosca se vždy pronajímá jako celek a je jen a jen pro Vás.

Pozice na mapě