Chalupa Martin

Velké Karlovice 186,756 06 Velké Karlovice +420 732 583 383 - Ondřej Dlabaja www.chalupamartin.cz

O nás


Nabízíme k celoročnímu pronájmu zděnou chalupu s kapacitou 18-ti lůžek. 
Chalupa se nachází na rozhraní Javorníků a Beskyd, ve Velkých Karlovicích, místní části Podťaté a je ideální především pro rodinnou rekreaci.

Příjezd k chalupě je bezproblémový, i v zimě bez sněhových řetězů. Vytápění celé chalupy je ústředním elektrickým topením. Ve společenské místnosti v přízemí jsou krbové kamna na dřevo, které vytopí celou chalupu.

K dispozici máme celkem 5 pokojů (6ti lůžkový, 2x 4 lůžkový a 2x 2 lůžkový), 2x koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a samostatné WC. Na vaše přání můžeme zdarma přichystat i dětskou postýlku do některého z pokojů. V přízemí je velká společenská místnost s krbovými kamny a TV (satelitní příjem), spojená s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. V patře se nachází druhá společenská místnost s TV a stolním fotbalem. V zádveří je prostor k úschově lyží.

Před chalupou se nachází VENKOVNÍ SAUNA V SUDU, OCHLAZOVACÍ KÁĎ A KOUPACÍ KÁĎ S BUBLINKAMI, abyste mohli vychutnávat tu správnou atmosféru okolní přírody a přitom udělat něco pro své unavené tělo. 

Nad parkovištěm je zastřešená stodola s grilem, udírnou a pecí a velký stůl s lavicemi.

V létě můžete využít na zahradě ohniště s posezením. 


Pozice na mapě