Na statku

18,67557 Rouchovany +420 724 053 125 - Šabata Josef www.nastatkurouchovany.cz

Parametry


  • 2500 CZK
    Cena za apartmán a noc od
  • 7
    Kapacita

O nás


Ubytování ve středové části obce s uzavřeným dvorem skýtá možnosti klidného posezení a bezpečného parkování v obci Rouchovany, která leží nedaleko města  Moravský Krumlov. Vysočina okres Třebíč .V mistě je koupaliště s  možností sportovního vyžití,přehrada Dalešice je vzdálená 7km.Velké jsou možnosti cyklistiky,pěších tůr,houbaření rybaření atd.Nedaleká města Znojmo Náměšť nad Oslavou atd.
Penzion zahrnuje 2 apartmány s celkovou kapacitou až 14 lůžek. Každý apartmán zahrnuje: obytnou část, prostornou kuchyň, uzamykatelné pokoje a kompletně zrekonstruované hygienické zařízení.Vytápění kachlovými kamny - každý apartmán má svoje - zajišťuje příjemnou tepelnou pohodu v každé roční době za každého počasí.K dispozici jsou dvě venkovní posezení s vybavením /gril,výčep/Je možné rozumně užívat prostorný dvůr a zahradu .
V objektu je k dispozici WIFI internet televize v každém pokoji.
 V obci jsou dobře zásobené obchody a možnosti stravování ve dvou pěkných restauracích.V každém apartmánu je možné připravit a skladovat potraviny/vařiče mikrovlné trouby ledničky atd/.

Pokoje


Apartmán č.2

Oddělený vstup a uzamykatelný samostatný prostor, vytápění pokojovými kamny, obytná část a 2 ložnice (3 a 4 lůžka), dále samostatné kompletně zrekonstruované hygienické zařízení.
  • Kapacita: 0

Apartmán č.1

Prostorná kuchyň s kachlovými kamny, která spolehlivě vytopí prostor kuchyně i dvou ložnic (ložnice 3 a 4 lůžka), samostatné hygienické zařízení (koupelna, WC).
  • Kapacita: 0

Služby a vybavení

Půjčování společenských her Průvodce po okolí Půjčovna kol Zahrada Obývací pokoj Nekuřácké pokoje Půjčování sportovního vybavení

Možnost platby

V hotovosti na místě Převodem

Jídlo

Bez jídla Nocleh se snídaní Pramen pitné vody

Internet

Wifi

Na statku

Rodinná atmosféra Rybník na koupání Sad Zahrada/louka Domácí zahrada Degustace destilátů

Děti

Děti jsou vítány Vybavení pro malé děti Dětské hřiště

Pozice na mapě