UAX s.r.o.

Bernartice nad Odrou 131,741 01 Bernartice nad Odrou +420 605 297 769 - Monika Bujňáková www.uax.cz

O nás


Jsme český výrobce oblečení UAX! 
Naší doménou jsou kvalitní bavlněná trička s potiskem UAX!. Jsme přímo výrobcem kvalitního oblečení značky UAX! Klademe velký důraz na kvalitu materiálů. Vytváříme originální a neotřelé potisky, které tiskneme na více jak 162 produktů UAX! ručním sítotiskem. Nyní máme spuštěno 395 originálních potisků UAX!. Sítotisk zajišťuje kvalitní a trvalé spojení potisku a materiálu.

Můžete u nás zažít nevšední zážitek v naší firmě.

Zážitkovému tisknutí předchází exkurze po firmě. V den konaní zážitku účastníky přivítá průvodce , který komentovanou přehlídkou provede účastníky naši firmou a celou výrobou. Účastníci mají možnost nahlédnout  do šicí dílny, kde uvidí, jak se šije jejich bavlněné tričko a také jiné produkty, které vyrábíme a nabízíme na eshopu . 
Obeznámíme Vás s našimi šicími stroji, materiály, které při šití používáme, ukážeme si střihy produktu, a jak vznikají. Porozprávíme o technikách a možnostech  šití a v neposledním řadě Vás okouzlíme  kvalitou a pestrostí barev  látek z kterých šijeme. Ukážeme Vám, jak je naše výroba rozdělená a co se v jednotlivých částech vyrábí a realizuje. 
Návštěvníci, kteří budu mít zkušenosti se šitím, budu mít možnost vyzkoušet si ušít látkový pytlík anebo vlastní tričko, které si  můžete potisknut a získat nové zkušenosti od našich švadlenek.

Po návštěvě v šicí dílně se přesuneme do ostatních častí výroby, ukážeme si sklad látek  a produktů, kde budete mít možnost vybrat si z bohaté nabídky - vlastní tričko či pytlík, s kterým se přesunete do tiskárny. 
 V tiskárně Vás přivítá mistr tiskař, který zájemcům předvede své dvacetileté zkušenosti s ručním sítotiskem. Před samotným tiskem si můžete prohlédnut síta s motivem UAX! a můžete si vybrat motiv, který si bude chtít natisknut.

Nejdůležitější část technologie je pak vlastní práce se síty, která nesou obrázky značky UAX!. Dozvíte se, jak se tato síta vyrábějí, než se na tričku objeví konkrétní obrázek.  

Každý z Vás po osvojení správné techniky ručního sítotisku získá i certifikát o absolvovaní kurzu, čím se workshop zakončí. Během workshopu každému účastníkovi vytvoříme vzpomínkové fotografie, které budou k dispozici v digitální formě. 

Po workshopu se můžete podívat do kamenné prodejny  a zakoupit si v ní naše originální produkty a dárečky.


Pozice na mapě