JK Pohoda Albrechtice, z.s.

Kostelecká 27,735 43 Albrechtice +420 607 562 141 - Eva Nohelová www.rancpohoda.cz

O nás


Náš ranč, jízdárna, statek (jak kdo chce) se nachází  v obci Albrechtice v okrese Karviná. Ležíme na úpatí kopce, obklopeni polem, lesem (ve kterém teče řeka) a zbytek tvoří pastviny, kam naši koníci chodí nasbírat energii a vyblbnout se.
Kromě ježdění na koni v areálu, vyjížděk pro všechny typy jezdců, jedno i dvou denních puťáků na koních, prodloužených Víkenďáků pro dospělé, dětských táborů (celé prázdniny), pravidelného fungování jezdeckého oddílu (36 dětí), účasti na závodech a různých seminářích, nás navštěvují krátkodobě i celodenně (výlety) školky a školy ze širokého okolí, děti z příměstských táborů, organizace starající se o pěstounské rodiny, jezdíme s koňmi na akce vozit děti, poskytujeme koně ke společnému fotografování ženichů a nevěst, pořádáme Klubové závody, poskytujeme prostor pro coursing (přírodní psí dostihy). 
Kdo se bojí jet na koni na vyjížďku, ale chce to zkusit, a stejně tak pro děti do 12 let včetně (povinně), je možné si předem vyžádat pěší doprovod. Ten jde vedle konkrétního koně a jezdce, radí jak řídit, koně dle potřeby vede, pomáhá v terénu s ovládáním koně. Vede koně na vodítku pro případ možných problémů.
Přijeďte se k nám podívat - jste srdečně vítáni!

Pozice na mapě