Rezidence Mandragora

Smilova 319,530 02 Pardubice +420 777 044 102 - Marcela Tichá www.rezidence-mandragora.cz

Parametry


  • 0 CZK
    Cena od
  • 0
    Kapacita

O nás


Rezidenci Mandragora je umístěna na rohu centrálních ulic Smilova a Sladkovského v Pardubicích. Pronajímáme jak krátkodobě tak i dlouhodobě různé části domu, vše dle obsazenosti. 

Nabízíme služby na vysoké úrovni, kdy přístup k našim návštěvníkům je vždy s maximální a osobní péčí. Celý objekt je navrhován interiérovou designérkou, která s jemností a důvtipem postupně dodává každému koutu Rezidence nevšední vzhled. 
Luxusní ubytování v soukromí Rezidence Mandragora Vám nabízí 4 druhy pokojů.

Pokoje


Studio 6

Toto studio je dispozičně netradičně řešený, přesto v kombinaci bílá/masiv a betonové stěrky velice útulný. Kuchyň s ostrůvkem je zakomponovaná do 120 let staré podkrovní vazby. Na vytvořeném pódiu doplňuje kuchyň vestavnou vysokou skříň s troubou a lednicí. Velká matrace ve futonovém stylu o rozměru 180 x 200 mm v zákoutí pódia a před ní relaxační část s čajovým posezením včetně dvou špaldových polštářků. Koupelně disponuje Laufen umyvadlo s minimalistickými bateriemi Kludia fotoobklady Aparici. Hüppe sprchový kout je prostorný s možností posezení a plně uzavřen. Přes prosklené dveře vidíme předsíň se šatní skříní a botníkem. Studio je klimatizované.
  • Kapacita: 0

Studio 5

Toto naše nejmenší studio Vás překvapí na kolika metrech lze velice příjemně a nadstandartně bydlet. Z předsíně vstoupíte do plnohodnotného kuchyňského koutu s barem a dvěma barovými židlemi. Obývací část je vybavená masivní manželskou postelí s pohledem na TV. Koupelna je také obložená obklady značky Aparici do přírodního stylu volně položeného umyvadla na vydlážděné desce. Armatura Kludi k umyvadlu vyvěrá přímo ze stěny. V oddělené části se dále nachází prostorný plně uzavřený skleněný sprchový kout Hüppe s horní a ruční sprchou Kludi. Rocu vaničku doplňuje prostiskluz v designu planety Země. Závěsné WC se SoftClose prkénkem je přímo před skly sprchového koutu. Studio je klimatizované.
  • Kapacita: 0

Pokoj 4B

Nejmenší pokoj s vestavěnou vanou českého výrobce Santech v podlaze pokoje přímo před postelí. Pokoj lze propojit s apartmánem 4A. Vanu zkrášluje vestavná chromoterapie - léčba barevným světlem. Jako dokreslení relaxačního dojmu je k dispozici mořská sůl do koupele s dřevěnou lžící. Líbezným, odděleným koutem je i pohled z "pozice králů" na designové umyvadlo Duravit s TOPbaterií Hansgrohe Puravida, ve stejné sérii u vany v termostatické variantě s mléčným sklem. V prostorách jsou použity designové obklady značky Aparici ve vzoru vlnek. A jako dlažba je vylita podlaha z přírodních kamínku mramoru ve světlém odstínu. Pokoj není klimatizován, k dispozici je pouze stojanový ventilátor.
  • Kapacita: 0

Apartmán 4A

Luxusní apartmán pro požitek z prostoru. Lze také připojit ještě jednu ložnici = Pokoj 4B. Obývací část má plně vybavený kuchyňský kout s barevným světlem, jídelní stůl pro čtyři a rozkládací pohovku s konferenčním stolkem a skříňkou s TV. Roh kuchyně je vymalován v benátským štukem s otisky lístků. Dále vlastní luxusně vybavenou koupelnu s WC. Ve středu koupelny se nachází mramorové umyvadlo do kterého padá voda z "nebes". Hüppe skleněná sprchová zástěna je pro atmosféru popískovaná rákosím, za kterým se pohodlně osvěžíte Kludi Thermo shower systémem. Voda vtéká do elegantního stěnového prvku zn. Geberit. Oddělená ložnice s postelí v masivní konstrukci trámů s lehkým nebeským závěsem. Šatní skříň s botníkem a věšáky se nachází v předsíni. Byt je klimatizován.
  • Kapacita: 0

Pozice na mapě