Vařejkův dvůr

Meziboří 9,592 53 Strážek +420 731 476 358 - Libor Vařejka www.varejkuvdvur.cz

O nás


Naše farma s agropenzionem a restaurací se nachází na Vysočině v malebné vesničce Meziboří (část městyse Strážek).
 
Navázali jsme na tradici našich předků, kteří se zde usídlili před 360 lety a práce na poli a péče o zvířata byla jejich způsobem obživy i životním stylem.
Od roku 2001 uplatňujeme ekologicky šetrné způsoby hospodaření. Zabýváme se pěstováním tradičních i speciálních polních plodin, zeleniny a ovoce, produkcí Bio mléčných výrobků, chovem zvířat, včel a produkcí medu a sběrem léčivých rostlin.
 
Nechte se přesvědčit o kvalitě vyprodukované se vztahem a péčí a nakupte Bio přímo ze dvora. Nehledě na to, že okolí vesničky nabízí možnost příjemné procházky, cyklostezky pro zdatné i rekreační sportovce. 
Meziboří "kraluje" rozlehlý 15-ti hektarový rybník, díky kterému je tady velmi příjemné klima.

Nabízíme ubytování a rekreaci pro ty, kteří hledají klid venkova, mají rádi kontakt se zvířaty, přírodu, místní BIO produkty.

Ubytování je možné v prostorách nově zrekonstruovaného agropenzionu. Tři podkrovní pokoje s vlastní koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC, připojení na internet, postele a nábytek z dřevěného masivu, kvalitní matrace, výhled na Mezibořský rybník.

K dispozici jsou 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x pětilůžkový pokoj, každý s menší předsíňkou. Kuchyňka je společná, vybavená nádobím, dřezem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem, jídelním stolem. V chodbě možnost vypůjčení knih ve skromné knihovničce. Stravování je možné v restauraci v přízemí.

Ubytování je vhodné hlavně pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

Pozice na mapě