Pohádková chalupa Mlázovy

Mlázovy 18,341 42 Kolinec +420 608 961 611 - Milan Poláček www.pohadkovasumava.cz

O nás


Přijďte si zahrát Maňáskové divadlo, posedět u Mandalového kruhu, projít Pohádkovou bránou do Šumavy, expozici Klostermannova Šumava, posedět na lavičce lásky, navštívit komnatu Šumavouse, čertovnu, vodnickou rodinu, chalupu plnou skřítků a pohádkových postaviček.
Tímto zveme všechny milovníky pohádek, strašidel a pohádkových bytostí na výstavu do Pohádkové chalupy v Mlázovech u Kolince
Uvidíte zde vílu Šumavu, Šumavouse, pohádkové muzikanty, skřítčí pilu a mnoho jiných.. 
Výstava skřítků, strašidel a jiných pohádkových bytostí láká školní výlety, malé i velké návštěvníky, aby shlédli díla šumavských pohádkářů.

Chtěli byste strávit v Pohádkové chaloupce více času nebo jen hledáte místo pro ubytování? Máme pro vás řešení!

Nabízíme Vám ubytování nebo kempování v Pohádkovém areálu s našimi pohádkovými skřítky.

Apartmán:
Pro 3 - 6 osob
Ideální pro pobyt s dětmi
Vybavení:
Kuchyňský kout (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) v obývací místnosti  s jídelním koutem a TV, v podkroví otevřená ložnice se 3mi lůžky, ložnice se 3mi lůžky, koupelna se sprchovacím koutem a WC, el. přitápění, připojení k internetu.

U objektu velký pozemek (louka), venkovní posezení, ohniště, pergola s krbem, venkovní bazén průměr 4,5 m, volejbalové hřiště, stolní tenis. Parkování u objektu, domácí zvíře za poplatek. V ceně volný přístup na výstavu a do pohádkové zahrady

Malý rodinný kemp:
Nachází se v prostorách za objektem Pohádkové chalupy
Vybavení:
Oddělené koupelny se sprchovým koutem a WC, kuchyňský kout s krytým posezením, ohniště s posezením, venkovní bazén průměr 4,5 m, volejbalové hřiště, stolní tenis.


Pozice na mapě