Chalupa Pod Lipami

Domanín 85,593 01 Bystřice pod Pernštejnem +420 606 725 501 - Vladimír Šmerda www.chalupa-podlipami.cz

O nás


Chalupa Pod Lipami se nachází v klidné části obce Domanín na Vysočině. Chalupa má k dispozici 2 samostatné apartmány se 16 lůžky ve 4 ložnicích. Je možné si pronajmout jednotlivé apartmány nebo celou chalupu. Součástí objektu je velká společenská místnost.

Chalupa je vyhledávána především cyklisty a turisty, pro které je skvělým výchozím bodem výletů. Ubytování leží pouhé 2 km od Bystřice nad Pernštejnem, cca 50 km severozápadně od Brna na rozhraní CHKO Žďárské vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina.

Pro naše hosty je k dispozici společenská místnost s posezením, kulečníkem, stolním tenisem a el. šipkami, dvůr s posezením a venkovním grilem a zahrada, houpačka, dětský domeček, pískoviště, prolézačky, ruské kuželky. V letním období je rovněž možné konzumovat zeleninu a ovoce z užitkové zahrady-vše BIO.

Naši chalupu často navštěvují hosté, kteří stráví příjemné chvíle odpočinku v rozkvetlé zahradě, stejně jako ti, jež dávají přednost aktivní relaxaci a sportu v průběhu celého roku, které naše nejbližší okolí v hojné míře nabízí.

Pozice na mapě