Penzion Čapkův statek

Chlístov 20,552 05 Hořičky +420 604 257 653 - Miroslava Sejková www.capkuvstatek.cz

O nás


Umístění penzionu:
Čapkův statek se nachází v překrásné malebné oblasti Podkrkonoší a Orlických hor, cca 20km od polsko-české hranice, v obci Hořičky-Chlístov (438 m.n.m.).
Tato oblast je bohatá na historické památky. V okolí mohou turisté navštívit mnoho zajímavých míst.

Ubytování v penzionu:
Luxusní ubytování je v nově zrekonstruovaném areálu bývalého panského dvora, nazývaného „Čapkův statek“. Tento statek byl založen pravděpodobně počátkem 17. století společně se dvěma sousedícími statky. Dnes celý areál tvoří 3 samostatně stojící celokamenné budovy.

Vybavení penzionu:
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC & sprchový kout nebo vanou), apartmány samostatnou kuchyňkou. V budově “A” je k dispozici kompletně zařízená kuchyň s myčkou, chladničkou, mikrovlnnou troubou a pračkou. V každé budově je jídelna a společenská místnost s televizí, DVD, hifi věží a krbem. 
V areálu je k dispozici soukromý bazén vyhříván slunečními kolektory. 
Parkování pro auta i autobusy je uvnitř areálu.

Pokoje


Thajské apartmá

Apartmán je rozdělen do dvou pater, které spojuje točité schodiště. V podkrovní části apartmá se nachází ložnice s dvoulůžkovou postelí, ve vedlejší místnosti je pohovka (možná 2 lůžka). V přízemní části aparmá najdete opět ložnici s dvoulůžkovou postelí, jídelnu a místnost s minikuchyňkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.
  • Kapacita: 0

Holandské apartmá

K dispozici jsou také dvě místnosti. V apartmánu se nachází ložnice s dvoulůžkovou postelí (s možností přistýlky) a místnost s minikuchyňkou a jídelním stolkem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem.
  • Kapacita: 0

České apartmá

K dispozici jsou dvě místnosti. V apartmánu najdete typickou českou ložnici s dvoulůžkovou postelí (s možností přistýlky) a místost s minikuchyňkou, jídelním koutem a pohovkou (možné využít jako další lůžko). Koupelna je vybavena vanou.
  • Kapacita: 0

Pozice na mapě