Penzion Veverčí Dvůr

Roseč 8,378 46 Roseč +420 772 721 060 - Blanka Volfová www.veverci-dvur.cz

O nás


·                   Rozhodli jste se strávit dovolenou v jižních Čechách? Využijte naší nabídky na ubytování v penzionu Veverčí Dvůr v obci Roseč.

Jihočeský penzion Veverčí Dvůr je jedním z penzionů, který se specializuje na pobyty pro rodiny s malými dětmi.

Penzion Veverčí Dvůr je nově zrekonstruovaný objekt stávajícího statku, který nabízí ubytování v komfortních apartmánech. Výhodou tohoto objektu je velká zahrada.

 

Léto v kukuřici v Roseči je kukuřičné bludiště, které bylo první v Čechách. Kukuřičné bludiště je letos již šestým rokem a je prosekáváno pravidelně na 2 hektarech. Každý rok je bludiště úplně jiné a s jinými úkoly, které se plní a za správné odpovědi se dostávají odměny. Letos se v bludišti budou hledat indicie, podle kterých by se měl složit slogan na letošní rok. Každým rokem pravidelně vyhlašujeme soutěž a nyní je to uhádnout slogan a jste zařazeni do slosování!!!

V areálu můžete klidně strávit celý den. Je zde bazén - čištěný bez chloru, motokáry, ping pongový stůl, beach volejbalové hřiště, klokaní boty, skákací tyč, fotbal, písečná pláž..

 Občerstvení, které nabízí domácí limonády, zmrzliny, wafle, ale i párky v rohlíku a klobásky jsou prodávány na maringotce bez plastu a bez chemického úklidu.

 Velký zážitek pro malé i velké děti je slámový hrad, který má zabudované 2 velkoplošné trampolíny.

 Přijeďte za námi na ves, kde můžete strávit ve stínu na dece a užívat si letního dne.

Těšíme se na zablouděnou!!!

 

Pozice na mapě