Rothschildův dvůr

Bělá 86,747 23 Bělá +420 727 895 477 - Ing. Jan Kavalek www.pensionrothschilduvdvur.cz

O nás


Rotshildův dvůr nabízí svým hostům komfortní ubytování v soukromí, na okraji malebné obce Bělá v okrese Opava.

Pokoje Pensionu Bělá ve Slezsku se nacházejí v prvním a druhém patře pensionu, odkud se hostům naskýtá výhled do klidného okolí malebné vesničky Bělá nebo rozlehlého nádvoří velkostatku s hřebčínem. Pokoje zařízené na úrovni First Class**** jsou vybaveny TV/SAT, WiFi připojením k internetu, telefonem, jsou prostorné a umožňují pohodlný odpočinek pro širokou klientelu.

Příjemné a klidné trávení dovolené v soukromí doporučujeme jak jednotlivcům, seniorům, tak také rodinám s dětmi a větším skupinám s možností jedné až dvou přistýlek. Vybrat si lze z dvoulůžkových pokojů s manželskou postelí (double bed) nebo oddělenými postelemi (twin bed). Snídani zahrnutou v ceně ubytování pro Vás každé ráno připravíme ve společenské místnosti v přízemí pensionu, kterou je možné využít také za účelem obchodních setkání, seminářů, školení, firemních „teambuildings“ a různých společenských událostí. Večerní pohodu Vám rádi zpříjemníme v našem vinném sklípku s ochutnávkou moravských vín, sýrů a dalších specialit Moravskoslezského kraje. Občerstvení ve vinném sklípku je nutné objednat minimálně 2 dny předem.

Pokoje


Podkrovní apartmá

2 pokoje s koupelnou na chodbě, s proetornou společenskou místností s jídelním, obývacím a kuchyňským koutem. Pokoje zařízené na úrovni First Class**** jsou vybaveny TV/SAT, WiFi připojením k internetu, telefonem, jsou prostorné a umožňují pohodlný odpočinek pro širokou klientelu.
  • Kapacita: 0

Double Rooms

Pokoje s manželskou postelí. Pokoje zařízené na úrovni First Class**** jsou vybaveny TV/SAT, WiFi připojením k internetu, telefonem, jsou prostorné a umožňují pohodlný odpočinek pro širokou klientelu.
  • Kapacita: 0

Twin Rooms

Pokoje s oddělenou manželskou postelí. Pokoje zařízené na úrovni First Class**** jsou vybaveny TV/SAT, WiFi připojením k internetu, telefonem, jsou prostorné a umožňují pohodlný odpočinek pro širokou klientelu.
  • Kapacita: 0

Pozice na mapě