Biofarma Pod Hájkem

Horní Branná 117,512 36 Horní Branná +420 487 989 076 - Ing. Hana Řehořková www.ubytovani-stravovani-krkonose.cz

O nás


Biofarma Pod Hájkem Vám nabízí kvalitní ubytování a stravování v areálu ekologické farmy - v krásné obci Horní Branná - na úpatí Krkonoš.

V areálu farmy se nacházejí dva ubytovací objekty:
Pro větší skupiny  nabízíme pronájem  celé rekreační chalupy s názvem Chata Pod Hájkem. Chata disponuje 16 ti lůžky v pěti ložnicích, společenskou místností a vlastní kuchyní.  
Pro menší skupinky a  náročnější klientelu nabízíme ubytování v rodinných apartmánových pokojích v  Penzionu Pod Hájkem.  
Oba objekty jsou od sebe vzdáleny cca 50 m.   

V přízemí penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená ke stravování nejen hostů z penzionu, ale i hostů z chaty. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Hovězí certifikované bio- maso je z vlastního chovu. 
Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.

Dále nabízíme prodej faremního bio-hovězího masa. Maso pochází ze zvířat, narozených, odchovaných i poražených přímo na farmě. Jedná se o velmi kvalitní certifikované bio-hovězí.


Pokoje


Rodinný pokoj v penzionu - č. 1

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, předsíňkou a vlastní koupelnou. Z předsíňky se vchází do první ložnice. Zde jsou k dispozici 4 lůžka s nočními stolky, šatní skříň, odkládací poličky na batožiny, stolek, taburetky, TV. Z této první ložnice vedou dřevěné mlynářské schody do druhé ložnice. V druhé ložnici jsou k dispozici 3 lůžka s nočními stolky.  Pro děti do 2 let je k dispozici dětská postýlka.  V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC. Pokoje nejsou uzpůsobeny pro vlastní vaření (není zde žádný kuchyňský kout, ani lednička). Veškeré stravování je zajišťováno v restauraci, která je v přízemí penzionu a je určena výhradně pro ubytované hosty na farmě.  V pokojích není dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče (netýká se spotřebičů sloužících k osobní hygieně). 
  • Kapacita: 7

Rodinný pokoj v penzionu - č. 2

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, předsíňkou a vlastní koupelnou. Z předsíňky se vchází do první ložnice. Zde jsou k dispozici 4 lůžka s nočními stolky, šatní skříň, odkládací poličky na batožiny, stolek, taburetky, TV. Z této první ložnice vedou dřevěné mlynářské schody do druhé ložnice. V druhé ložnici jsou k dispozici 3 lůžka s nočními stolky.  Pro děti do 2 let je k dispozici dětská postýlka.  V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC. Pokoje nejsou uzpůsobeny pro vlastní vaření (není zde žádný kuchyňský kout, ani lednička). Veškeré stravování je zajišťováno v restauraci, která je v přízemí penzionu a je určena výhradně pro ubytované hosty na farmě.  V pokojích není dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče (netýká se spotřebičů sloužících k osobní hygieně). y.
  • Kapacita: 7

Rodinný pokoj v penzionu č. 3

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi a vlastní koupelnou. Ze vstupní chodby se vchází do první ložnice. Zde jsou k dispozici 3 lůžka s nočními stolky, šatní skříň, odkládací poličky na batožiny, stolek, taburetky, TV. Z této první ložnice vedou dřevěné mlynářské schody do druhé ložnice. V druhé ložnici jsou k dispozici 3 lůžka s nočními stolky.  Pro děti do 2 let je k dispozici dětská postýlka.  V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC. Pokoje nejsou uzpůsobeny pro vlastní vaření (není zde žádný kuchyňský kout, ani lednička). Veškeré stravování je zajišťováno v restauraci, která je v přízemí penzionu a je určena výhradně pro ubytované hosty na farmě.  V pokojích není dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče (netýká se spotřebičů sloužících k osobní hygieně
  • Kapacita: 6

Samostatně stojící dům - vedle penzionu - 16 lůžek

Samostatně stojící chalupa - s vlastním příjezdem, parkováním i s vlastní zahradou. V přízemí chalupy je plně vybavený kuchyňský kout (2 lednice, elektrický sporák, myčka nádobí, mraznička, kávovar, varná konvice, touster, nádobí).  4 jídelní stoly, 16 židlí, TV. V patře je 5 ložnic ( 2 ložnice - 4 lůžkové,  2 ložnice - 3 lůžkové,  1 ložnice - 2 lůžka). V domě jsou 2 koupelny ( vana, WC, umyvadlo).  Počet ubytovaných osob - maximálně 16 (včetně kojenců), K dispozici není dětská postýlka.  Parkování pro 4-6 osobních aut. Na zahradě je dětské hřiště a venkovní krytý bazén. Před domem je zastřešená pergola se zahradním grilem. Samostatně stojící wellness (infrasauna a vířivka) lze použít za příplatek. Celý objekt včetně zahrady a parkování je oplocený. 
  • Kapacita: 16

Na naší farmě nabízíme certifikované BIO výrobky z našeho hovězího masa. Jsou jedinečné svým složením - bez obsahu chemických přídatných látek a bez vepřového masa.

Příjemné rodinné prostředí - prázdniny jako u babičky. Domácí strava, venkovní bazén, vířivka, sauna, zahrada.

Naše farma se zabývá chovem skotu bez tržní produkce mléka - tj. chovem masných plemen.

Služby a vybavení

Půjčování společenských her Průvodce po okolí Půjčovna kol Domácí mazlíčci vítáni Zahrada Lyžárna Recepce Obývací pokoj Nekuřácké pokoje

Možnost platby

V hotovosti na místě Kartou Převodem

Jídlo

Regionální speciality Restaurace

Internet

Wifi

Na statku

Prodej ze dvora Rodinná atmosféra Čerstvé produkty Zahrada/louka Domácí zahrada

Děti

Děti jsou vítány Vybavení pro malé děti Herna Dětské hřiště Hračky Domeček na hraní

Pozice na mapě