Relax Pension Schönwald

Podlesí 24,747 87 Budišov nad Budišovkou +420 724 020 052 - Ludmila Dušková www.relaxpension.cz

Parametry


 • 26
  Kapacita

O nás


Náš útulný Relax Pension Schönwald se nachází na klidném místě v Podlesí, asi 5km od Budišova nad Budišovkou na úpatí Nízkého Jeseníku mezi tokem řeky Odry a Červenou Horou ve výšce cca 600 m nad mořem.

Rodinný Relax Pension Schönwald vznikl v roce 2017 na místě bývalého historického statku z roku 1776, jehož některé dochované části byly zachovány a využity při stavbě dnešního pensionu s restaurací a wellness. Vše jsme budovali tak, aby bylo vše sladěno a každá část působila nezaměnitelnou atmosférou, která vás naplní energií, klidem a pohodou. 

Krajina kolem zapomenutého místa LIBAVÁ je malebně zadumaná, už při příjezdu do Relax Pension Schönwald máte pocit, že se tu zastavil čas. Pension je vzdálený pouze 5 km od Budišova nad Budišovkou, přesto tu vládne absolutní ticho, které „ruší“ jen zpěv ptáků. Na noc si pak otevřete okno dokořán a nechte dovnitř proudit čerstvý vzduch.

S jistotou se potom ráno probudíte s dobrou náladou, osvěženi hlubokým a ničím nerušeným spánkem. Budete-li tedy vybírat na internetu zajímavou lokalitu pod heslem Ubytování Oderské vrchy nebo Libavá, nemůžete se splést, pokud si zvolíte právě Relax Pension Schönwald.

Málokde najdete takový výběr různých možností ubytování, jaké nabízí Relax Pension Schönwald. K dispozici je například 6 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový apartmán s gaučem atd. Ve všech pokojích, které jsou vedené v selském stylu najdete pohodlné postele se šířkou 100 cm a pružinovými matracemi, taburety nebo psací stoly s křeslem, pokojový bar, televizi, internet, telefon, noční stolky s lampičkou atd. V koupelnách se nacházejí prostorné moderní sprchové kouty a sociální zařízení.

Všechny pokoje jsou prostorné, světlé, s krásným výhledem na okolní krajinu. Samozřejmostí jsou ručníky na pokojích, fén v koupelně a potěší i drobnost v podobě šamponů a dalších kosmetických potřeb, které jsou vám zdarma k dispozici.

V našem wellness Relax Pension Schönwald zapomenete na starosti všedních dnů. Objevíte místo, kde konečně vypnete, najdete pravou oázu klidu a necháte odpočinout všechny smysly. Opravdovým zážitkem je nejen fascinující architektura samotné wellness zóny v kamenném stylu, kterou si vychutnáte během odpočinku na lehátkách. Vybrat si můžete z celé řady masáží, koupelí a terapií.

Restaurace Schönwald uspokojí i nejnáročnější klienty. Domácí atmosféru celého zařízení dotváří tradiční domácí kuchyně ve stylové restauraci. Restaurace Schönwald nabízí vynikající pokrmy, tak jak si je pamatujete ještě od svých babiček. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a dobře „zapadají“ do selského prostředí pensionu, který vznikl na místě bývalého statku.

Naši filosofií je: profesionalita, kvalita a ochota. Není nám jedno, jaké suroviny k přípravě našich pokrmů nakupujeme a kde. Protože však v restauraci Schönwald vaří kuchaři, kteří dobře znají nejen svoji  profesi, ale sledují i trendy moderní doby, je tradiční domácí kuchyně provozována s láskou. Díky prolínání evropských kuchyní, i zde kuchaři používají  nejnovější trendy a technologie při přípravě jídel.

Pokoje


Pokoj 1. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 2. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 3. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 4. Třílůžkový pokoj

 • Kapacita: 3

Pokoj 5. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 6. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 7. Dvoulůžkový pokoj

 • Kapacita: 2

Pokoj 8. Apartmán pro čtyři osoby

 • Kapacita: 4

Pokoj 11. Třílůžkový podkrovní pokoj

 • Kapacita: 3

Pokoj 9. Třílůžkový podkrovní Apartmán

 • Kapacita: 3

Wellness, ubytování, restaurace, masáže, sportovní aktivity,.....

Služby a vybavení

Půjčovna kol Domácí mazlíčci vítáni Recepce Nekuřácké pokoje

Možnost platby

V hotovosti na místě Kartou Převodem

Jídlo

Nocleh se snídaní Snídaně formou bufetu Restaurace

Internet

Wifi

Pozice na mapě