Pension Jízdárna

Morávka 232,739 04 Morávka +420 777 691 270 - Robert Volný www.pensionjizdarna.cz

Parametry


  • 650 CZK
    Cena od
  • 18
    Kapacita

O nás


Pobyt v příjemném rodinném pensionu s dvacetiletou tradicí je ideální místo pro klidnou dovolenou plnou ticha a krasné přírody, ale i pro aktivní trávení volných chvil na vrcholcích Beskyd.

Čerstvý vzduch, malebnou krajinu a rozlehlost lesů v okolí Morávky s množstvím turistických cílů  a tras  ocení nejen rodiny s dětmi, ale také milovníci vycházek, houbaření a cykloturistiky. 

V areálu mají návštěvní možnost vyjížďky na koni do okolních lesů, pro úplné začátečníky je v nabídce lekce jízdy na koni či poníkovi na pískové jízdárně , pro ty nejmenší je k dispozici miny poník, venkovní hřiště a dětský koutek.

Krásu okolí si můžete vychutnat jak z koňského hřbetu, tak i z pohodlí bryčky či saní. 

Příjemně strávený den je možné zakončit ve venkovní whirpool s překrásným výhledem na hvězdnou oblohu.

Pokoje


Pokoj s podkrovím

Krásné mezonetové pokoje pro 4 osoby s okny orientovanými na východ s výhledem na stáj nebo západ s výhledem do přírody. Pokoje sou plně vybaveny, chodbou pro zajištění většího ticha a soukromí a vlastním sociálním zařízení. Pokoje mají dvě lůžka ve spodním patře a dvě lůžka v horním patře,
  • Kapacita: 4

Studio II

Dva samostatné pokoje pro 2 a 2 osoby, se společnou chodbou a sociálním zařízení, v těsné blízkosti hlavní budovy pensionu s možností přistýlky
  • Kapacita: 4

Studio I

Dva samostatné pokoje pro 4 a 2 osoby se společnou chodbou a sociálním zařízením a okny na východ s výhledem na stáj. Možnost přistýlky .
  • Kapacita: 6

Dvoulůžkový pokoj

Útulný, plně vybavený pokoj s výhledem do přírody s okny situovanými na západní stranu. Se vstupní chodbičkou pro zajištění většího klidu a soukromí, vlastním sociálním zařízením a možnosti přistýlky pro 2 osoby.
  • Kapacita: 2

Lekce jízdy na koni, vyjížďky do terénu, jízda bryčkou či saněmi

pobyt vám zpříjemní Přátele od hříběte :Juraj a Hubertka Bezprostřední Kobyla Lena Poník Homer se svou maminkou Hermionou mini poník Terezka a dvě nezbedné ovečky

Služby a vybavení

Průvodce po okolí Domácí mazlíčci vítáni Nekuřácké pokoje

Možnost platby

V hotovosti na místě Převodem

Jídlo

Nocleh se snídaní Regionální speciality Snídaně formou bufetu Restaurace

Internet

Wifi

Na statku

Rodinná atmosféra Pomoc na statku Zahrada/louka

Děti

Děti jsou vítány Vybavení pro malé děti Herna Dětské hřiště Hračky

Pozice na mapě